Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

JR a jeho nova kara


Guest Masinka

Recommended Posts

Michal: Tohle je totiz ta vec o ktery jsem tady na foru psal nedavno. Nekdo (nevim ted kdo) tady psal, jak si nechal udelat dva lvicky, ktery chcijou na VW .... Takovejch lidi je bohuzel spousta ... A me by zajimalo PROC???? Myslim, ze tohle neni o autech, kdo jakym jezdi, ale o lidech. Jsme tady jakou Peugeot club a lidi v nem jsou dobry a ja v nem chci zustat. Jen proste nechapu, proc jsou tyhle samolepky .... A jak sam vidis, tak ti to neni zrovna prijemny ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda nevim, ale dneska me JR vezl a je to fakt peknej pojezd. Sice to nic nemeni na mem vztahu k B M W, ale kary jsou to slusny. Jenom proste nejsou pro me ... i kdyz ... ne ja urcite ne. 1.na to nemam, 2.nelibi se mi opticky. Ale fakt slapou slusne, to se jim musi nechat. :) Rozhodne po tom co jsem ridil 330xd a vezl se s JR v 316, tak musim uznat, ze za ty prachy je to docela nadupany.

No ale jak rikam nic pro me!!!!!

Makovice

PS: JR jsem rad, ze ty osklivy hanily neberes vazne :D :D :D A jezdi opatrne na ledu, at ti vydrzi aspon do naseho srazu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Duchodce s RS hm to fakt nevim a ani z ty fotky na to moc nevypada.Ale podle spz je to auto z Prahy a to i po 50 000Km musi mit dost za sebou.Ale jinak bych to videl na poctive stocenej tachak:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driver: kdyz kouknes na datum zacatku tyhle debaty, tak presne od toho dne stala v tom bazaru. Myslim, ze to byla nejhlasitejsi 306 v republice. Kdybys ji slyset, tak to byl docela narez a dokonce i policajtum ve Fulneku upadla baterka z ruky, kdyz to slyseli :D:D Masinka muze potvrdit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...