Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spojka zkušenosti...


Mischelin

Recommended Posts

Zatím jsem měnil jen na dvou autech ,ale na prvním až nadruhý pokus.

1.Dělal \"automechanik\"(dodnes mu \"dlužím\" dva tisíce)-nevím co měnil ale místo nové dal nějakou starší z vrakáče

2.dělal jsem ji sám asi po půl roce po výše uvedeném zasahu.Byly vysypané pružinky v lamele a tím i zbytek šel do kopru,dal jsem potom celý set nový (lamela,ložisko,přítlač.kot.)

Proto když mi (dostal jsem na to slevu 6tisíc při koupi auta)odešla spojka na xantošce,koupil jsem celý set LuK nový.Prokluzovala a už nešla seřídit,stará lamela byl více jak 2x tenší než nová.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motor by mel jit popustit jen na heveru o par cm niz a pak prevodovku vyndat, lepe se to ale dela na jame nebo na zvedaku.

u 106 1.0 jsem to delal sam s autem jen na heveru v garazi, ale tam je prevodovcicka jak prd, tu tam clovek zvedne jednou rukou, u 406 jsme to delali na jame a ve dvou lidech to bylo tak akorat, jeden zeshora drzel prevodovku a druhej zespodu trefoval mrkev do setrvaku a prizvedaval prevodovku

[upravil dne 13/8/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...