Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíč a dálkové ovládání


Charlie 1

Recommended Posts

ahoj ,chtěl bych se zeptat,nefunguje mi dálkáč u tohodle klíče,auto bez problému nastartuju imobilizer je funkční,dá se nějak stisknutím tlačítek na klíčku v zapalování aktivovat dálka,jako to šlo u starších typů klíčů nebo se musí na diagnostiku a nakodovat dálku?dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baterku v kluciku nemas vybitu?

Ak je ok skus takto:

1. zapni zapalovanie, 2.stlac zamykacie tlacitko a drz ho 10sekund stlacene, 3. vypni zapalovanie, vyber kluc, pockaj 5 sekund a vyskusaj, ci to funguje.

Pokial to nepojde, treba zobrat vsetky kluce od auta, karticku a navstivit peugeot-nacitanie cca 5 minut na diagnostike.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: godzila.01

Před časem se to tu řešilo, ale nemůžu tetko najít přesný návod na nakodovaní toho klíče.... :( Znám postup u jednotlačítkového klíče, ale nevím jestli tu bude stejné jako u dvoj tlačítkového....

Je to stejné. Návod výše sedí, ale ne vždy se to podaří na první pokus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som mal uz par krat problem stym zparovanim kluca raz sa mi podarilo a potom som nasiel asi 10 rozdielnych postupov a ani jeden nesedel,tak som vymenil bsi,rj motora a kluc a tam sa synchronizuje jednoducho,stlacim velky kluc a hned maly gombik a uz o funguje, ten prvy povodny kluc nejde dodnes :) ale nemenil som bsi koly dialkovemu nieze vas to napadne ze jaky ..... ze koly tomu vsetko vymenil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasiel zopar navodou co mam este v pc tak dam tu a skus,mozno ti to pomoze.

Zapnout zapalování.

Stisknout zamykací tlačítko obr.1 [1] a držet je 10 sekund stisknuté.

Vypnout zapalování.

Vyjmout klíč zapalování.

5 sekund počkat.

Synchronizování je ukončeno.

UPOZORNENÍ: Modely s dvojitým uzamknutím: Při provádění následujících kroků stisknout současně tlačítko zamknutí/odemknutí a tlačítko dvojitého uzamknutí.

Zapalování musí být vypnuté.

Držet zamykací/odemykací tlačítko obr.1 [1] stisknuté, dokud indikační dioda obr.1 [3] nezhasne.

Uvolnit zamykací/odemykací tlačítko.

Indikační dioda svítí dále.

Stisknout dvakrát zamykací/odemykací tlačítko obr.1 [1] .

Zapnout zapalování.

Vypnout zapalování.

5 sekund počkat.

Synchronizování je ukončeno.

Potvrdit úspěšné synchronizování zamknutím a odemknutím vozidla.

vlozit klic do zapalovani,

otocit do predstartovni polohy,

podrzet tlacitko na klici na 10 sekund a pak vypnout zapalovani,

vystoupit a zkusit zamknout

Zapnite zapaľovanie zapnúť.

Stlačte tlačidlo PLIP veľké tlačidlo (Primárne PLIP)

Do 10 sekúnd stlačte tlačidlo PLIP veľké tlačidlo (Stredná PLIP)

Ak existuje jedna vzdialená, stlačte tlačidlo Primárny PLIP dvakrát.

Zapnite zapaľovanie OFF.

Test PLIP pre správnu funkciu.

zapnte zapaľovania

press veľké PLIP kľúčové tlačidlo (primárne PLIP)

10 sekúnd stlačte tlačidlo PLIP veľké tlačidlo (sekundárne PLIP)

Ak je jediným diaľkovým stlačte tlačidlo dvakrát primárnej PLIP

otáčania kľúčom zapaľovania OFF

pre správne fungovanie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, mám dotaz, mám 406, R.V 1998 a nejde mě DO, klíček jsem měl na opravě, a nešel,tak jsem ho spároval teda poku o to :-D a jednou mě zamknul a odemknul a bylo hotovo dál už ani prd.. A už nevím jak dále spárovat. Zkoušel jsem více zpusobu ale nedaří se mě, poradíte mě prosím pěkně? Jinak mám klíček se dvouma čudlikama,tak že se superblokádou. Díky :-)

[upravil dne 16/1/12 21:23 od Smejkys]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslim ze ti uz nejde poradit vic, nez ze si prectech tech par prizpevku co je v tomhle foru.. kdyz to shrnu tak

1. Baterka v klicku je OK?

pokud je OK

2. Zkus sparovat dle vyse popsanych postupu

pokud se ti nepodari

3. Vsechny klice, karticku a do servisu Peugeot, kde ti to sparuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noooo, mal som síce nie ten istý problém, ale ja mal vypálenú poistku č. 10 to tuším bola, napájanie príjmača pod volantom, 3 minuty po zamknutí mi to dokázalo otvoriť, keď auto stálo dlhšie už kľúčik nereagoval, neviem možno ti toto napovie , pekný deň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, baterky jsou OK a spárování jsem zkoušel vícero zpusoby. ještě jsem se chtěl zeptat, kde je snímač DO. Četl jsem, že je ve světle mezi řidičem a polujezdcem. Tak jsem světlo rozberal. Byl tam pouze 4pinovej konektor, a na něj nebylo nic napojeno. A už si nevím rady, přesto velice děkuju všem za komentáře, který by mě mohli pomoct :-))) zatím hezký den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, moc díky. Ale ve volantě u staršíh modelu to asi nebude, opravdu nevím, ale myslím si že by to mělo být bud ve zpětném zrcátku či ve světle. Ale nevím to jistě. Nevíte někdo, kde bych to čidlo mohl hledat???? Předem díky moc. :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahojky:), toto jsem si koupil :,

http://www.dstechnik.cz/dalkove-ovladani-s-releovym-vystupem-se-2-vystrelovacimi-klicky-rc-202-key-dalkove-ovladani-s-releovym-vystupem-2543.html?&qkk=fe9418a45f5e6a9d8b51e296a62566df

A klíč jsem si napasoval bez problemu. Ale pro mě nejtěžší je zapojení. Hledal jsemt ady na forech, někdo měl dobrý rady, ale přesto se mě nedaří. Mám P406 R.V. 1998 a mám rádiovej dálkáč. A ted co jsem si koupil tu novou řídící jednotku s klíčem, tak nevím jak jí zapojit, nemáte prosím někdo nějaký rady? velice prosím :-¨Předem fakt mco díky. Čauky. :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, velíce díky, vše jsem přečetl :) a je tam vyfocená šedá krabička s 8mi pinovím hnědým konektorem. A to já u svej 406 nemohl najít. Hleda jsem pod volantem a za kastlíkem spolujezdce. Pár fotek poznám co kde je, ale tu šedou brabičku nemužu najít. Jetš mě porad :-))))) plosím :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, ty jsi mel puvodni klicek asi se dvema tlacitky, co? misto te sedive krabicky tam budes mit jednu vetsi cernou s cernym a bilym konektorem, to je RJ nadstandartniho zamykani, takova pokrocilejsi verze te sedive krabicky. Cisla zamykacich a odemykacich dratu budou ale stejna, ted nemam schema po ruce, abych rekl, ve kterem konektoru jsou ty draty osazeny, ale muzu se o vikendu podivat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bys byl mocinky hodnej :) A jinak ano máš pravdu, měl jsem klíček se dva tlačítky.....A ano RJ se dvěma konektory tam je. Tak že když jen správně napojím klabeláž podlě tvého návodu, bude to pracovat?? :) :) pokud ano,tak to bude moc super. Fakt moc díky..cením si veškerých rad :-) jinak bych byl asik...oba víme kde :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...