Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíč a dálkové ovládání


Charlie 1

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Nazdar panove, tak mam jednu otazocku ohladom DO k centralu. Menil som na aute bsi + riad.jednotku motora + chip v kluci aby to vsetko islo. Odvtedy mi nejde DO. Skusal som ho sparovat ako prm ked som menil tlacitko alebo baterkua nic. Treba to nejako povolit na dia alebo co s tym? :myslim

[upravil dne 9/6/13 22:48 od shamann22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Oživim stoleté téma :)

Jen se chci zeptat 

Při nastavení klíče držím zamykací tlačítko pouze oněch 10 vteřin, nebo po celou dobu procesu, tj i při vypnutí zapalování a vyjmutí klíče? Nějak se mi stále nedaří klíč spárovat. 

Po vyjmutí klíče ze spínačky svítí dioda na klíčku dokud nezmačknu tlačítko, potom dioda vždy jen zabliká při každém zmačknutí tlačítka. 

K zamknutí či odemknutí ale přesto nedojde. 

V klíčku mám novou baterii a původní transpondér, elektroniku jsem komplet i s tlačítkem použil z jiného klíče od cizího vozu z likvidace

 

Mám 406 rok 99 bez MUX

Původní elektronika byla bez tlačítka (už se mi dostal do ruky k autu klíč, kde bylo vypadlé gumové tlačítko i vypínač uvnitř) , proto jsem ji přehodil, ale transponder jsem zachoval svůj původní

Upraveno uživatelem JeanJaquesKubi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 806 mi bez problemu pres diag sparovalo dalky z dvou jinych aut ( z evasionu a z ulysse), naopak cipy immo, ac mely stejne oznaceni, mi to nevzalo (ty byly ale z nejakych 406tek)

Do facelift 406 jsem kdysi taky pres diag zkousel parovat jinou cizi dalku, ale uz si bohuzel nepamatuju, jak to tenkrat slo 😕 U starych modelu byla dalka napevno sparovana s prijimacem a tam se dal pridavat jen cip immo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opraveno, díky akupájce z lidlu jsem to měl za dvě minuty přehozený, dal jsem novou baterku, sed do auta, zapnul zapalování na kontrolky, držel tlačítko klíče dokud necvaklo v budíkách (cca 12sec) vytáh klíček, počkal asi 5 sekund a už to fachčí :)

Takže poznatek - s cizí elektronikou klíče stejného typu avšak svým transpondérem to v případě nemux 406 nejde, určitě ne bez diagnostiky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dobrý večer všem, zkusil bych se taky zeptat. Koupil jsem za pár korun 406 v plný palbě a od předešlého majitele jsem dostal jeden klíč vystřelovací s dvěmi tlačítky, kterým se růčo odmykají dveře a jeden bez dálky na startování. Zkusil jsem dát novou baterku do toho původního a když sedím v autě a zmáčknu tlačítka, ozývá se cvakání relátka, ale zámky nic. Myslíte, že by se mi ta dálka podařila rozhýbat? Zkoušel jsem dělat to párování, ale nevím jestli to relátko cvakalo už před tím a nebo jestli jsem to napároval😂

Myslel jsem si, že kdyby to šlapalo..přendal bych planžetu a tu immo blbinku a odmykací klíč bych nechal na kroužku jako přívěšek pro strýčka příhodu. Nemá to immo i v klikách?

Spíš mě ale zajímá, zda by mohlo jít to cvakání relátka proměnit v bzučení motorků😂

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 vystřelovací klíč neměla. Je to předělávka do nového pouzdra. Jde tím i nastartovat? Případně foto vnitřku toho vystřelováku by možná taky pomohlo.

Pro párování mi pomáhá: Odemknu auto klíčem, nastartuju, udělám nějakou jízdu, chcípnu, zavřu dveře a zamknu už dálkou.

Snímač imo v klikách určitě není. Je jen ve spínačce.

Jinak jedno tlačítko odmyká/zamyká a druhé je superblokáda (nejde otevřít zevnitř).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...