Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlašovadlo na 31.sraz Peugeot klubu již vloženo!!!!


Recommended Posts

Madrid4 : podle toho, čeho se chceš zúčastnit. Projdi si tabulku pro placení, pokud se tě něco z toho týká, tak ji prosím vyplň a pošli peníze přes slovenský účet nebo pak na místě v hotovosti, pokud si tam k placení nic nenajdeš, pak není co řešit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ač mi to je velmi líto a těšil jsem se tak se bohužel nezůčastním. A to jsem chtěl od Pe.tr ukázat jak se bez problémů vejde s nohama pod volant. Ale práce mi to bohužel neumožní. Tak snad příště. Mějte se tam fajn a užijte si to. Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

a kdybys ho do kupy nedal, tak ti muzu pujcit sedana, my pojedem coupe, snad :)

Děkuju za nabídku, ale momentálně je náš rozpočet poměrně napnutý a vítr v peněžence spojený s opravou auta nám účast na srazu nedovolí.

[upravil dne 21/8/2010 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je skoda, ale urcite je oprava dulezitejsi, nez vynechani jednoho srazu :), tak at to dobre dopadne, my uz s coupe taky finisujeme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem si říkal (podle ohlasu na anketu), že se do kempu ani nevejdeme a zatím to vypadá, že bychom nápis \"PEUGEOT\" jako v Šebetově nepostavili. Trápí mne ale jiná věc: Zvadlo jsem vyplnil a vidím se tam, ale na xls tabulku jsem žádnou odpověď (potvrzení) nedostal. Jak jste na tom ostatní přihlášení? Jo a \"Chechtáky\" vypočtené tabulkou jsem už na účet taky odeslal. Vvitty mne odkázal na organizátory a Pe.tr mi na SZ neodpověděl. Od organizátroů se tady zatím taky neobjevila ani čárka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, organizátorům křivdíš ;) Radka S. tu reaguje, kukni o stránku zpátky. Akorát nemá avatar a píše stručně, tak se mezi těma ostatníma \"obrázkovejma\" příspěvkama trochu ztrácí...

Ad účast - to je celkem klasika, že se všichni hlásí až na poslední chvíli, zatím bych z toho vědu nedělal.

Potvrzení o úspěšném přijetí xls tabulky jsem dostal prakticky obratem. Jestli je to u tebe už delší doba bez odezvy, můžeš jí zkusit poslat ještě jednou, tím nic nezkazíš. Anebo zkontroluj, jestli ti ta odpověď nespadla do spamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radka S.

FrantaCV : žádná odpověď ti nepřišla, protože nemám od tebe vyplněnou tabulku, zkus to prosím poslat znovu ? Děkuju

Radko omlouvám se opravdu jsem Tě v té skrumáži přehlédl. Tabulku jsem posílal 19.8.2010. Nevadí pošlu znovu. Jen se potřebuji domluvit na chatce, ale to pošlu jako SZ ať tím neotravuji ostatní.

FravtaCV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, jedu poprvé,na sraz jsem přihlášený, tabulku odešlu do 5.9 chtěl bych se zeptat jestli mohu dat peníze až hotove na místě? Nevím totiž jestli pojedu sám nebo pojedeme dva, každopádně bych měl stan, takže o ubytování mi nejde.

Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...