Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

filtr FAP


petr077

Recommended Posts

Přechodné závady jsou přechodné, tudíž byli ale už nejsou.....až tam budeš mít trvalou závadu a ta se bude pořád vracet....tak potom možná bych to řešil......pokud nesvítí na palubce kontrolka motoru , vůbec do motorovky nelezu........vždycky tam bude něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EGR ventil zamezuje vzniku škodlivých NOx ve výfukových plynech. Řešení je takové, že v momentě největšího vývinu NOX, tj. při minimální zátěži motoru a maximálním přívodu vzduchu, EGR omezí vstup nasávaného vzduchu a přepustí do sání zplodiny z výfuku. Tím pádem se NOx dostanou na minimum. Jediná nevýhoda celého systému je, že se EGR zanáší. To je asi v kostce vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdrec chlapi, tak jsem tu zas a opět s dotazem. O víkendu jsem navštívil naši matičku Prahu a cestou od nás po D1 se mi rozsvítili na pc chyba \"antipolution faul\". Také začala signalizovat kontrolka výfukových plynů(či co to je) a ASR/ESP. Auto ztratilo výkon - podle mě vypnulo turbo, ale nevím. Jel jsem tak asi 10km, pak jsem zastavil a asi po deseti minutách jsem to znovu nastartoval. Chyba i obě hlášky tam byli dál , ale výkon se vrátil tak jsem pokračoval v jízdě. ASR/ESP zhaslo po 20km a kontrolka výfukových plynů asi po 100km. Přes víkend jsem najezdil další 400km a už se to neukázalo. Podotýkám, že mám FAP OFF, takže mě zajímá čím to může být. Že by onen EGR? Máte nějakou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím tedy kolik stojí nový ale jak píšeš repas stojí 7000KČ,aditiva - 3000 KČ,práce 1200KČ. To jsou ceny origo v peugeotu a né jak psal kolega že si musíš koupit z bouračky za tu cenu.
ahoj taky řešim FAP a na netu jsem našel novej na 2.0 HDI 407ku uš za 10800 není to málo ale mín než 2000 eček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Zdravim,kde v SR sa da odstranit FAP a upravit soft??Mam spotrebu nafty okolo 9 litrov/100 km !!! Moze to byt kvoli FAP filtru?Mam 307 79kw a najazdene 151000 km.Fap je povodny.Casto mi svieti kontrolka motora a hlasi unblock diesel filter.Aditivum som dolieval uz 2 krat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,kde v SR sa da odstranit FAP a upravit soft??Mam spotrebu nafty okolo 9 litrov/100 km !!! Moze to byt kvoli FAP filtru?Mam 307 79kw a najazdene 151000 km.Fap je povodny.Casto mi svieti kontrolka motora a hlasi unblock diesel filter.Aditivum som dolieval uz 2 krat.

No vidis.Dnes jsem se vratil od PO :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pokud se rozhodnete pro úpravu filtru pevných částic od naší firmy, nově od nás získáte poukázku na oběd v místní restauraci HARENDA a příspěvek na pohonné hmoty v hodnotě 1000Kč.

Tým FAPOFF

http://www.fapoff.cz/fap_a_dpf

na toto vyvěšení mám souhlas od: Pe.Tr

[upravil dne 23/3/11 21:39 Haryk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych zbytečně nezakládal nové vlákno..

Pokud mi diagnostika hlásí na 607 2.2HDI ve spojitosti s FAP filtrem následující:

špatné čidlo víčka nádrže

nepřesnosti v dávkování aditiva

malé množství aditiva (145g)

Tak filtr funguje, nebo ne???

Protože chybu na displeji to nehlásí (když už tak tlak v railu)

Regenerace probíhají cca po 600km a když se náhodou mrknu, tak filtr je vždy jen částečně zanešený a rozdí tlaku před a po je často i 0mb...

Jeden člověk mi tvrdil, že už je můj FAP mrtvej, ale na druhou stranu na diagnostice to vypadá, že i přes všechny chyby běží..

Na jak dlouho je tak 145g aditiva???

Jinak pokud je nefunkční, nebo až dojde aditivum, chci ho dát pryč..

Chci se jen zeptat.. Pokud vezmu Galetto.. vyčtu správnou část z jednotky.. spustím \"onen\" program, co umí řešit FAP/DPF, omezovače, immo, atd.. pozměním.. nahraju pozměněný obsah zpátky.. Vykuchám fyzicky FAP....

Dělá se to opravdu takhle, nebo si to představuju jako Hurvajz válku???

macman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...