Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba HDI


Charlie 1

Recommended Posts

ja chodim pri 50 vzdy na 4 stupen.je to nejakych 1300 otacok.a to mam pocit ze sa to motoru viac paci, nielen mne.

Mam dost krutaku takze ani na rozbeh nijak nastraca, len treba s kludnou nohou.isiel som na kamosovej 2.0 hdi 66kw a tam to chcelo fakt tu 3.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

66kW mi tedy při 50 připadá na trojku na muj vkus přetočený (i spotřebu to ukazuje vyšší) a na čtyřku zas do vršku moc duní.

Proto jezdím pade podle radaru, což u mně dělá nějakých 55, tedy prakticky to co píše ozzy56 ;)

Ovšem i tak jsem ve městě většinou brzda provozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Mne sa akurat podarilo spravit Slovensko-Chorvatsko a spat cca 1600Km za 5,2l/100Km.Aspon tak pisal palubak.

Tam som isiel max 110-120,spiatky 1h zapcha v Slovinsku na jednotke na dvojke zbytok cesty 130Km/h.

Co na to hovorite?:) Ja som pocital minimalne 6,5l.(cely cas jazda bez klimy)

[upravil dne 4.9.2011 08:55 od taliban]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaciatkom leta som bol zaviest deti do tabora na Duchonku a spiatky,cca 200Km spotreba 4,8l podla PP.Je to len o zvyku,motor sa daj aj trosku podtacat ale len z kopca alebo po rovine,nikdy nie hore kopcom ani miernym,motor si musi priazd ako macka nie sa trapit,ked takto jazdim potom ta spotreba robi divy,ale to sa nesmiem nahlit,potom nehladim a zajazdim si sportovo a mala musi pouzit sacok ako v lietadle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...