Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadny ostrekovac so stieracom


1974ROMAN1

Recommended Posts

ano uplne nahodne

v servise mi v palubnom pocitaci odstranili funkciu zadneho stieraca,pri zaradenej spiatoce a spustenych stieracoch.

malo sa to odstranit,no opak je pravdou. spusta sa aj nadalej samovolne dalej aj bez dotknutia sa packy pod volantom.

stalo sa aj tak,ze som stal vonku za autom,klucik bol v polohe,ked xvetia kontrolky a ostrekovac aj so stieracom sa spustil ???

v servisu peugeot,rozmyslaju nad vymenou motorceka zadneho stieraca ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem ze ti to tvoj problem nevyriesi, ale za seba hovorim, ze som na tom aute za skoro 2roky zadny stierac ani raz nepouzil. V momente ako mi to prvy krat samo zotrelo zadne sklo som to dal vypnut a odvtedy ani fuka :))

Ale drzim palce aby sa to vyriesilo k tvojej spokojnosti :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman ak to máš ešte v záruke,tak to určite rieš cez servis.Ak je chyba v tej páčke,tak to vymenia celé.Ale je na nich čo s tým budú robiť.V každom prípade trvaj na odstránení vady,stierač je potrebná vec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

relo

bohuzial zaruka mi skoncila v marci

dovtedy to urobilo len par krat a v servise som pochodil tak,ako bolo napisane hore

malo to obdobie,ze sa to spustilo denne viacej krat,no teraz uz dve tyzdne nic

asi to skusim cez publikaciu urob si sam,len este nie je v ponuke

nenasiel by nektoaspon obrazok,alebo schemu s postupom ako na to?

vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj Roman, my máme ten istý problém, ale s 307sw (11/07):(:(:( Tiež sa spustní niekedy viackrát za deň inokedy vôbec. Išli sme z Chorvátska a behom jazdy sa spustil cca 20x, už sme boli z neho na nervy. Manžel predpokladá chybu v páčke. Mimochodom, sme tiež z Martina, tak ak by si nato prišiel, tak daj vedieť. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Pridavam sa do klubu - tiez sa mi z nicoho nic zacal spustat zadny ostrekovac a stierac niekedy minuly rok (308 SW 1,6 HDi rok 2012). Ale robi to naozaj nahodne a nie casto. Ak by to bolo len o nejakom zlom kontakte v packe, tak by som si to rad opravil sam. Ak nahodou niekto viete ako na to, dajte prosim vediet. Dik vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.... hodně staré téma. Ale já už před drahným časem ještě u své 307 SW (2004) a pak i u 308SW (2011) musel měnit motorek zadního stěrače. Oba ze stejného důvodu, odešly cca po stejné době, stěrač se samovolně sice nespouštěl, ale zato se třeba nedal vypnout a zastavoval si kde chtěl. Ale ostřikovač se mi teda nikdy sám nespustil.

Takže motorky odcházely, protože do nich časem zateklo dírou v zadním skle. Slabé místo Pežotů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...