Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu - protektory


Pietro

Recommended Posts

No dnesni protektory jsou asi kvalitni, ale ja radsi pouzivam zimni gumy nez protektory.

Ja mam v hlave takovy spojeni, ze protektor=skoda :)

Zimni gumy kupuju novy, protoze jety nemaji cenu, jsou to akorat vyhozeny penize, u zimnich gum plati nepsane pravildo, ktereho se drzim 4/4/4 (4 kola, 4 sezony, 4 milimetry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak osobni zkusenost mam jenom s celejma gumama (ne protektor) mel jsem vepredu zimni novy a vzadu zimni starsi a bylo to v pohode. Ted me ceka druha zima a jdu testovat vepredu zimni - novy (stary mi ukradli) a vzadu letni - jety jednu sezonu tak uvidim kolik stromu potkam.

Jinak protektory mel muj strejc na favoritu a rikal ze je to na ho***. Takze jsem pro novy gumy - asi se to vyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když maj u nás v servisu moc práce tak dělám pneumatiky a protektory bych si na auto nikdy nedal:

a)hrozně házej,takže tam je moc závží takže to je celé na p..u

b)v obi stojej něco kolem 900Kč a za 1000Kč se daj sehnat nové zimáky např:Debica nebo Sava

c)protektorům bych nikdy nevěřil viděl jsem co to dokáže

d)jsou hned v prdeli takže proděláš a neušetříš

Ale to jsou jen mé postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mašinka: 4/4/4 - mě tedy zimní gumy 4 sezóny nevydržej...

Ad protektory: gumy nejsou zrovna to, na čem bych musel za každou cenu šetřit. Na malé auto, co má 13-ky, se navíc moc protektory nevyplatěj, když nové gumy nestojí o moc víc, a naopak na velké auto bych je nedával už vůbec, když se s tím většinou jezdí rychleji, kvůli bezpečnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: divil by ses, ale me jo, tyhle zimaky co mam na aute tam mam ted ctvrtou zimu. Az zavitas na sh, tak se mrkni, uz to neni to pravy vorechovy, ale 4 milimetry tam budou az na jare.

Zajimavy je ze se mi "ojizdi" stejne predni i zadni.

[Editováno 12/4/02 Masinka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není náhodou 4/4/4 : 4 měsíce, 4 kola, 4 mm ?

To by víc odpovídalo :D

Ale jináč bych gumy z marketu nekoupil ani za nic. Viděl jsem jak vypadají na vyvažovačce. Jsou často nehomogenní, ale třeba někdo narazíte na dobrý kup.

Já osobně koupil sadu 13´ Kingstar. Sice byly levný, ale mám na ně rok záruku a hlavně jsou jedny z nejměkčích na trhu - holt, když má někdo lehounký auto :)

Mám na nich něco kolem 2 tisíc a brždění na mokru je supr proti letňákům. Jaké budou na sněhu se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...