Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

voda v kufri pod rezervou


stanko.z

Recommended Posts

A když to nebude těmi světly, zaměř se na uchycení koberce v kufru. Koberec je uchycený čepy, za zdvihací částí. Nadzdvihneš koberec, uvudíš rezervu a ta zadní část, která se nezdvíhá, je uchycená čepy. Jsou tam a dobře zastrčené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam este jeden dotaz.

vie mi prosim vas niekto z vas poslat nejaku schemu alebo nieco podobne ako demontovat tie zadne svetla, nechcem to robit bez navodu, lebo to auto mam 1 a pol tyzdna a nechcem na nom hned nieco pokazit

diky zatial

najlepsie ak mi to niekto posle na moj mail: stanko.z@centrum.sk

este raz diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

idem kuknut a keby neboli, tak potom kadial tam ide ta voda

Původně zaslal: kobr

A když to nebude těmi světly, zaměř se na uchycení koberce v kufru. Koberec je uchycený čepy, za zdvihací částí. Nadzdvihneš koberec, uvudíš rezervu a ta zadní část, která se nezdvíhá, je uchycená čepy. Jsou tam a dobře zastrčené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

nevim jak je to u novýho modelu 406ky ale mě u starýho tam teklo normálně spodkem tý prohlubně na rezervu jak je tam v prostřed takoví to kolečko z toho plechu tak to bylo schnilí a tudy mi tam teklo tak jsem ten zbytek vyškub udělal jsem si nový celý jsem to tam vyčistil a zalepil jsem tam to nový takovym tim černym lepidlem co se snim lepí autoskla a zespoda na podvozku jsem to zamatlal TLUMEXEM a zatim to drží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ako ti to tam mohlo tiec, to akoze zospodu sa tam dostavala voda pocas jazdy?

Původně zaslal: sliki

Ahoj

nevim jak je to u novýho modelu 406ky ale mě u starýho tam teklo normálně spodkem tý prohlubně na rezervu jak je tam v prostřed takoví to kolečko z toho plechu tak to bylo schnilí a tudy mi tam teklo tak jsem ten zbytek vyškub udělal jsem si nový celý jsem to tam vyčistil a zalepil jsem tam to nový takovym tim černym lepidlem co se snim lepí autoskla a zespoda na podvozku jsem to zamatlal TLUMEXEM a zatim to drží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to potom jo, to mužu napsat co jsem chtěl, nejdřive odděláš tapec uvnitř kufru, vycvakneš opatrně na světlech celou desku se žárovkama a pak odšroubuješ na každém světle 2 matky, pak už světlo pujde sundat, je možný že bude držet jak ta guma se přilepí, pak tu gumu očisti a nejdřive silikonem nalep na světlo, pak dej silikon i na tu gumu a světlo dej zpět na misto, matky dotahuj opatrně!! je to plast. Obrazek světla je ze stareho modelu, ale je to stejný

[upravil dne 2/8/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uz som to svetlo dnes dal von z auta a nemal som taku gumu ako mas na obrazku ale ja som tam mal taku ako keby penu a mam to aj na druhom svetle, bolo to na hovno zlozene, ale pre istotu som tam dal aj silikon, a zajtra poobede uz vyskusam ci to drzi, ci nahodou tadial nepreteka voda.

a este nieco, dakujem vsetkym co sa zaoberali mojim problemom a poradili mi.

DAKUJEM.

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak to potom jo, to mužu napsat co jsem chtěl, nejdřive odděláš tapec uvnitř kufru, vycvakneš opatrně na světlech celou desku se žárovkama a pak odšroubuješ na každém světle 2 matky, pak už světlo pujde sundat, je možný že bude držet jak ta guma se přilepí, pak tu gumu očisti a nejdřive silikonem nalep na světlo, pak dej silikon i na tu gumu a světlo dej zpět na misto, matky dotahuj opatrně!! je to plast. Obrazek světla je ze stareho modelu, ale je to stejný

[upravil dne 2/8/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

trosku ozivim tema na novem modelu me taky trosku teklo zadnima svetlama ne moc v pravem zustavalo trochu vody ve svetle a v levem kdyz dyl prselo byl vlhkej rozek koberece kufru, vubec se me nelibilo lepit svetla na pevno ke kastli tak jsem koupil takove penove tesneni co se umi hodne stlacit. Stalo 220kč v OBI nalepil ho na stavajici tesneni presne proti tomu kam doseda svetlo. dneska u nas prsi a zatim sucho nechci zakriknout ale snad to bude OK pokud by nekdo chtel dam sem fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...