Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volitelné funkce RT3/4/5,RD4 přes dia u 407


Přema

Recommended Posts

Takže ta horšia možnosť, zohnať PP2000 verziu 5.29 a preinštalovať. Alebo je to Diagbox verzia 5.29 a tá obsahuje plne funkčnú PP2000 pre naše staršie autá? Tú musím tiež niekde zohnať, lebo s diagnostikou som dostal Diagbox v7.01 a k tomu update na vyššie verzie.

Pochopil som správne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znova som si to preštudoval, pozrel na internete, je tam verzia diagboxu 5.02 s update na 5.20 od ferinka2. Dúfam že bude stačiť. Stiahnem, nainštalujem a dúfam pomôže.

Potom dám vedieť.

Ale ak niekto vie ako tieto veci aktivovať v novšej verzii diagboxu, aby som nemusel zbytočne preinštalovávať, budem mu vďačný. Synovia majú novšie peugeoty a tie zas staršia verzia nemusí načítať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skúšal som všetko možné, ale v PP2000 pod diagboxom v 7.44, v celkovom teste mimo BSI a MOTOR A PREVODOVKA sa mi nezjavia žiadne iné počítače. Či je to inštaláciou alebo neviem čím, telematika ani nič ďalšie tam nie je. Skúsim nainštalovať staršiu verziu a uvidím. Ale to chcem na druhý počítač tak to chvíľu potrvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 11. 9. 2013 at 20:07, Mike407 napsal:

Pro RT3 se to dělá viz příloha. Snad ti to pomůže.:)

Parkovaci asistent.doc

[upravil dne 11/9/13 19:09 od Mike407]

Hurááááá, DĚKUJUŮŮŮ :-) Teď už to mám komplet... a poslušně hlásím, že se jedná o originál zástavbu v Pug 407 Sedan z roku 2004! Takže jedna z prvních a umííííí... Mám upgrade SW na 6.63 a chvilku jsem se musel šťourat v PPS přesně dle uvedeného návodu (v DiagBoxu jsem nikde odpovídající volbu nenašel) v té konfigurace vizualizace, protože chvíli mi PPS tvrdila, že žádné parametry nejsou k dispozici, potom že se to nedá v mé konfiguraci uložit a pak najednou lup a uloženo... a funguje :-)

30572234_10211745951227753_9065298896556654592_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 roky později...
  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...