Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spoiler 205 Gti


P205XR

Recommended Posts

Ja ho doma mam je bylej ale jelikoz se mi snim podarilo navstivit prikop tak je lehce poskozenej prave v otvoru pro mlhovky ale pokud sou mlhovky asi by to nebylo vydet.Je to original.

ach ta cestyna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus chlapi,

ja mam predni spoijler od MK-Racingu. Je to vice mene GTi, ale o neco lepe tvarovanej. Myslim, ze me stal pod 2000,- (cca. 1500,-). Je teda komplet laminat, ceska vyroba, ale fakt je hezci nez original. Kdyztak se jukni na moje stranky mam tam foto.

Jinak MK-Racing ho i zasila na dobirku a dojde docela v pohode (je v zakladni barve). Zkus se zeptat M.Kamise ... tel.: 606648311

Makovice (hodne zdaru)

P.S.: Ten origos bych nekupoval ani za 1000,- :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim pokusim se polepsit ale ja s cestinou valcim od prvni tridy tak mi to prosim prominte :( co se tyka ceny fakt nevim kolik za nej.Jo a nevim jestli by ti laminat pomohl protoze spoiler je z plastu a ktomu nesvaritelnyho jak mi bylo receno kdyz sem si ho chtel nechat opravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TUNER no uz jsem opravoval hodne plastu (kapotaze na motorkach) a vzdycky to drzelo no a tak teda vyhod nakou tu cenu at vim an cem jsem. Ale souhlasim s Makovici za 1000,- ho nechci to uz se vyplati trosku pridat a mit nakej hezci. Tak zatim cau.

MAKOVICE jo ten tvuj je moc peknej no uvidime co se s tim da delat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ja taky souhlasim s Makovici docela me to prekvapilo protoze ten jeho spoiler je fakt dobrej a za tu cenu je to v poho takze si myslim ze tobe by se nevyplatilo ani pro ten muj dojet jelikoz ja sem az z Mladych Buku to ti asi moc nerika takze to sou krkonose.Blizko Janskych lazni,Trutnova,Pece pod Snezkou.A jak sem nad tim premyslel asi siho necham na zimu nerad bych totiz rozbyl o nejakou zavej ten novej co tam mam.Byt tebou tak du asi do toho co ma Makovice tak se nezlob.Jo a kdyz sme u toho kdyby jste nekdo neco potrebovali na novej typ 205tky tak by se to dalo asi sehnat protoze kamarad bohuzel ted nestastne boural(predek a strecha)tak to rozprodava na dily. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...