Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nove Auto


Chepp

Nove Auto  

  1. 1. Nove Auto


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • O 6 měsíců později...

Takze tedy udělám jenom menší shrnutí. Večer napíši slohovku plnou dojmu.tak zatím spolu name majetku 36tkm. Což neni nic moc za 7mes. Přístup rok touhle dobou nejspíš budeme přes 100tkm, ale tedy. Nic na aute se zatím:D nepokazilo, to je pozitivní. Nějaké připomínky k vybaven? Ze by mi něco nesedelo? Prace ze naopak všechno ovládání mi prirostlo k říkám, bez tech blbosti co tam jsou bych uz ani nezvládl snad řídit.

Ne tak jediná věc co mne tedy trápí jsou přední parkovací senzory, které občas vyhodi chybu ze nefunguji. Ale to je po Poslední návštěvě King lesní v motorovem prostoru, nejspíš nahrizla nejaky kablik svinka jedna. Ale jak budu chvilka cash zpravím si to.

Takze něco k motoru, spotřeba mi případně celkem vpohode, ve městě se vlezu do 7l/100km a když sem tedy otáček Plzeň tak sem se dostal na 5,8l/100km při tempomatu a 125km/h. Přístup týdeník pojedu zase do Bulharska takze uvidíme.

Podvozek je k nezaplacení, uz bych asi nic jiného doma nesnesl, protože fakt všechny auta jsou oproti tomu hrozny hrkace. Fakt jak si na to člověk zvykne tak uz to vyžaduje a cesta. Jiném dopravním prostředků je jenom cesta v Citroenu je to jízda.a i překvapivě pro ženský je to božské auto, zvyknout si na nej bez menších problémů i když je to loď a na délky je to delší než vw transportér. Jenom mi motor případně trosku liny, ale to je asi defekt z V6. Chvilkama me chytá opojení mprodat zakoupit totéž ve V6, ale třeba me to přejde. Jinak na pružnost motoru si nemuzu stěžovat, v každém případě bych nebral slabsi než je tento 120kw, je tam dobra rezerva pro normálního člověka a když potřebují tak do Te křižovatky vystrelim. Mno světlý interier nebyla zrovna moc dobra volba, relativně. Neni to tak jak říkají někteří ze člověk je otrokem interiéru

Jenom to chce vice pece a nepište do neho jako prase. Ale tedy po pul roce to nechal vytepovat a za bude jako Nové. Nic uvnitř nevrze ani se neulamuje ani neodpadava. Když zklopim sedačky tak se tam luxusně natahnu takze +

jak někdo tvrdí ze je v září jako Mustang, opravdu se Mily. Ptal sem se každého koho sem vezl a nikdo nenamital nic a je spokojen i s klimou v zadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...