Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Laska - bolest


Saber

Recommended Posts

Všechny rady budou celkem k ničemu, protože k tomu klidu budeš muset dojít sám... Ale rozhodně musíš víc zapracovat na té důvěře, přístup k nečímu facebooku a podobně, to je jistě špatně, nebudu ti tady tvrdit, jak je na světě tuny super jiných bab, obávám se, že těch super, je jako šafránu, ale věřím v to, že jak se do lesa volá tak se z něja ano lásko :-D Ale jako výhra v loterii, né každej vyhraje, ale jen proto, nebudeme podvádět, že ne :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vcera sme mali ten den kedy sa to vyriesi....poviem vam boli max 4sposoby ako to dopadne,,,ale nejak sa vyklul z toho 5 sposob ktoremu sam neverim

-skoro nikto to nepochopi a povie si ze to je hlupost,,,,ale ma to aj svoje +

...vsetko sme si povedali,o nas,o mne,o nej i onom....nas vztah sme ukoncili a ukoncili sme ho v dobrom...az tak,ze sa mi naskytlo pochopit nieco inee a ona spravila troska velky krok...spadlo z nej to ze prvy vztah nevide,lebo ten sme ukoncili a nejak sme si sadli ako kamarati,,,nieco viac-o dost viac nez kamarati a pripustila si ma k telu ako toho chalana...to oco som bezhlavo mesiac bojoval vyriesil rozchod a opät citila moje dotyky...

...pochopil som to tak,ze v zivote sa nema o koho opriet ked v rodine to neklape...vzdy som to bol ja,lenze ked prisiel vztah na tu 3rocnu krizu tak len si nasla niekoho o koho sa troska dokazala opriet a pripustila si ho k telu az moc,,,ale odrazu nasla utechu a tu podporu zas u mna a citim z nej a viem to,ze ked bola snim,jemu davala urcitu cast tela a ja som mal srdce....teraz mam srdce i jej telo a on ma len to,alebo i menej co do teraz...

...kazdopadne sme ostali kamaratmi,ja postupne zabudam a s tymto pocitom zabudam troska lepsim sposobom a nerobim kraviny kedze som teraz doma len sam ... ona sa rozhoduje a niekedy sa rozhodne,netlacim nanu a to potrebovala,ale vcera sa mi sama ponukala,robi to co este nikdy...ako to dopadne uvidime,,vie otom aj ona,ze ked pride nejaky iny cit ze sa k sebe nevratime,vie aj to ze cas to zahoji a ja sa mozno uz nevratim,,,ale tu a teraz tu ma tu danu moznost ktoru chcela a striasla to co ju tazilo taakze uvidime

...otazkamy keby sa zatial nezaoberam,je mi konecne lepsie a lahsie \"zabudam\" aj ked zatial nie uplne ale je to tak v tejto chvili lepsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadlo to nejlépe, jak mohlo, buď rád. Aspoň máš spoustu věcí pro poučení.

V první řadě ZAPOMEŇ na nějaké myšlenky na možnost návratu! To nefunguje, leda si nabiješ hubu, zvlášť v tomhle případě, kdy to nefungovalo ani předtím. Ne, co bylo bylo, tlustá čára a dívat se jinde. Dělání si nadějí z kamarádství je poměrně častá chyba, a přitom zbytečná.

V druhé řadě si dej pozor na to, co za vztahy vůbec navazuješ. Na vztah opravdu nestačí někoho uhnat, a ani není dobrým základem vztahu situace, kdy trpíš komplexem zachránce a ona je tzv. raněná laň, která potřebuje ve všem pomoct a vodit za ručičku. Tímhle bohužel trpí hodně chlapů a taky na to dojedou, a podle popisu jsi na to dojel i ty. Ne, je třeba si najít partnerku, co to má hlavě srovnané a umí být partnerkou, sama bude něco cítit, ne holku, co má v hlavě zmatek a jen se potřebuje o někoho opřít. Takové budeš zasě dělat jen troubu. Zásadně pozor na holky po rozchodu, co mají \"zlomené srdíčko\", jakmile tohle uslyšíš, utíkej!

A vyhni se situacím \"ona se rozhoduje\". Z toho nikdy nic dobrého nekouká, jakmile se holka takhle \"rozhoduje\", šmahem poslat do pr... a poohlédnout se jinde. Bez pardonu. Stejně tak, jako kdyby sis sám kladl otázku, jestli to má cenu - v okamžiku, kdy už si takovouhle otázku musíš klást, už to zpravidla cenu nemá.

Hodně štěstí a ta ponaučení si z toho odnes, budou se ti hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nikam..bracho ma konecne znamost,,,az z rimavskej soboty tak je cca 5dni prec a rodicia isli do ciech na nejaky zamok....pridu cca stvrtok vecer,alebo az v piatok

-ja sedim doma,nechcel som ist nikam kvoli nej,vyslo to tak ze sa nas vztah niekam dostane,ked budeme 2dni non-stop spolu,ale dostal sa na opacny smer a uvidime co a ako :))

..inak oddie dik za rady a snazim sa z toho dostat co najviac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: člóvěče, ty bys to mohl vydat knižně! Nejdřív ty ovce a teď tohle - je vidět, že fakt nepíšeš o ničem, co bys neměl ověřeno. Dobrý!

MJSytic: inu, svině jsou na světě právě proto, aby si člověk vážil lidí. To je dokázaný. Problém je jen v tom, jak tu svini ve stádě poznat dřív, než napáchá škody. ;)

Saber: tak užívej a neřeš, cesta zpátky není, dá se jít jen dopředu. Podle toho, co píšeš, jsem si skoro jistej, že lepší kusy tě teprve čekaj. :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doplneni: rozesli jsme se dlouhym polibkem, slzami, a slibem o vecnem pratelstvi. Uz si ani nepisem k narozeninam. Jednou jsme si napsali, porafali se pres email a vykaslali se na to ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precital som to zbezne ale tak ...

Osobne poznam vztahy, ktore prisli po 3-4 rokoch do krizi, rozdelili sa, vecsinou kvoli inemu napadnikovi, a potom po par mesiacoch, sa dali dokopy, a funguje to do dnes ... Nie je to nerealne, ani nelogicke ...

Saber, nehnevaj sa, ale mate 20 rokov, ste mlady, neskuseny ... Pokial ma holka 19 ci kolko, a chodite spolu 3 roky, tak s tebou zacala skoro ... Baba si neodzila to, co si odzit mala, ale v podstate mala hned vazny vztah ... Zistila, ze sa moze zabavat aj inym sposobom, a proste ju to laka ... Je to viacmenej normalne, hlavne u tak mladeho paru ako ste vy ...

V kazdom pripaed by som ale nesuhlasil s nejakym intenzivnym kamaratstvom ... Je to na tebe, ale ... Ty ako clovek potrebujes zabudnut, je to treba ... Zabudnes tak, ze s danou osobou nebudes, odstranis si ju napr. s facebooku, s icq, zo skype, to je jedno, a vyhnes sa barom ci miestam, ktore navstevuje. Pretoze ver mi, pokial si ju miloval, a ocividne milujes, to ze ju budes vydat ako kamaratku, budes sa jej moct dotykat atd, to je super, ale zaroven ta bude neskutocne zrat to, ze spavat bude chodit za niekym inym ...

Z druhej strany si aj ona musi uvedomit, co je pre nu lepsie ... Ty jej davas idealnu moznost, aby to cele padlo ... Pretoze nie je nic lepsie, ked si baba moze vybrat milenca, s ktorym sa vyspi, ma ho na zabavu, a popritom ma teba, ako PICINA, fakt PICINA, o ktoreho sa moze opret, a moze dalej cerpat vyhody ... Chapes ? Ona proste ma teraz 2 x vztah, a s kazdeho cerpa to, co jej vyhovuje ...

Moj nazor je, aby si s nou styk obmedzil, nehovorim, ze sa mate povadit, proste obmedzil ... Pokial sa dievca spameta, a zisti, ze urobila p*covinu, moze sa pokusit vratit, a je len na tebe, ci jej este jednu sancu das. Pokial na to nepride, vies ze si urobil dobre, pretoze rychlejsie zabudnes ...

V kazdom pripade je podla mna realna sanca, ze baba prvy krat po dlhej dobe zaziva nieco ine, pocitovo lepsie, a mozno si uvedomi, co spravila ... To jej moze byt do buducnosti ponaucenim... Pokial by toto spravilo dievca starsie, a skusenejsie, tiez by som 2 sancu nedal ...

Pokial budes chcet pokecat, na pivo, alebo tak, tak napis SZ, niekde vybehneme zajtra na pokec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Precital som to zbezne ale tak ...

diky moc...a vies zeby aj na to pivko(kofolu) rad pojdem a len tak pokecam .)...ja sa snazim zabudnut a fakt som to aj obmedzil a nehladam ju......ona si to myslim ze uvedomi a bude sa chcet vratit,ale to uvidi ten cas a ked dovtedy zabudnem tak nwm no....ved pokecame a aspon uvidim dalsi postoj a hlavne nebudem doma xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podvádět?

Koukám, že moc nezapadám do tabulek................kamarádím s expřítelem, a mám slepovaný vztah............teď už mi chybí jen ta ovce:P.

Každý máme své životní zkušenosti a každý si tím někdy prošel, to si prostě musí člověk odžít nebo ještě výstižněji odtrpět. Jen Ti přeju, aby ses rychle dostal do formy a brzy potkal slečnu, která bude TA PRAVÁ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě máma vždycky říkala, že všechno špatné je pro něco dobré!!

Já jsem celý moje mládí střídal holky jak na běžícím pásu. Většinu na tejden, některé jen na jednu noc. A když jsem chtěl mít delší vztah s jednou slečnou,tak jsem zjistil, že mě podvádí a ukončil to sní. Po rozchodu jsem skočil hned do dalšího vztahu plnej síly ale vztah dopadl úplně stejně. Taky jsem to blbě snášel.Ono není hezkej pocit když ti s holkou chrápal kamarád. Hodně jsem pil, flákal se po nocích a za školou, střídal holky a celkově to bylo špatný. Do toho se mi zabil nejlepší kamarád život se mi zhroutil.Taky jsem si myslel, že to takhle bude už navždy.

Při tom šílenství jsem se dal do kupy s jednou mojí kamarádkou. Ona byla naprostej opak mě.Nekouřila, nepila, dokonce ani nemluvila sprostě,nic. Nikdy by jsem si nedokázal představit s někým takovým chodit když jsem vymetal bary, diskotéky a moje přítelkyně a známosti byli přesně její opak. A na začátku jsem to bral vztah na chvilku a pobavení a místo toho se vše otočilo. Holčina mě z toho vysekala a úplně mě změnila. A jsem sní už 5 let a naprosto šťastnej!

Nikdy nevíš jakej bude zítřek ;) A i když tě to teď sere a dlouho bude ještě.. možná i navždy tak nesmíš ztrácet naději. Za každým mrakem se skrývá slunce ;) i když si někdy dává hodně na čas. :D

V podstatě měla máma pravdu. Nikdy by mě nenapadlo se s takovou holkou dát do kupy a jen kvůli tomu špatnému jsem to zkusil a dopadlo to skvěle. V mém případě byli špatné věci pro něco dobré;)

[upravil dne 28/7/10 GRiMx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no!co to ctu tak sem na tom uplne stejne jako Seber a ma to i stejny pribeh!Po 3 letech a kvuli zabavam_!!Je pravda ze furt tak nejak doufam ze se vrati ale zas na druhou stranu kdyz si uvedomim co vsechno mi rekla a provedla tak na to s.ru.Nemam to zapotrebi se kvuli ni trapit kdyz vim ze je tu miliony holek 100x lepsi nez je ona takze ted si uzivam jak se to da_!jezdim s kamosema na dizi,na vejlety apod... a je mi proste lip_!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se s tim smiroval asi rok, a zapomnel jsem na ni cca skoro po trech letech, uz muzu rict, ze uz se mi o ni asi pul roku nezdal ani jeden sen, a tak muzu rict, ze jsem z toho venku a od ni pryc.

Pokud jsi ji opravdu hodne miloval, pocitej, ze nejaky mesic to potrva, az se uplne oklepes :)

Kor, kdyz jsi s ni zazil zatim veskere zazitky.... a u novy zensky bacha na papulu, nechtej slyset, ze jsi s bejvalkou byl tam a tam a zazil jsi to a to :-). Dost chlapu, co meli takhle prvni partnerku to nevedomky dela, vc. me, ale byl jsem poucen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...