Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

loziska tlmicov


martis

Recommended Posts

ahojte mam taky pocit ze mi odchadzaju loziska na tlmicoch, minuly rok som tam daval nove,znacka snr,

je mozne ze po roku (asi 40000km) a zacali odchadzat??

ked tocim volantom tak pocujem ze skacu spruziny nie velmi ale pocut ze to praska a ked bolo auto v servise tak sme tocili volantom tak to praskalo potom to prasklo velmi hlasno a stichlo :) ale teraz ked som zase nabehal nejake km tak to praska.mam kupit znacku skf? som pocul ze tie su tam najlepsie,znacka snr ma sklamala :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsi jen ložiska nebo komplet uložení ? Pokud jen ložiska tak se zase tolik nedivím,pokud uložení komplet tak mne to dost překvapuje protože tuhle značku prodávám spoustu let a reklamace na to nejsou.....:myslim Spousta ložisek v krabičkách jsou KOJO a SKF, nehledě na to že SNR dodává věci do PSA a je to hlavní dodavatel do renaultu už spoustu let.....

Určitě bych se přesvědčil zda je to ložisky,moc se mi to nezdá,ale \"zmetkové\" výrobě nelze zabránit. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daval som len loziska,zvysok ostalo moje povodne,myslis ze by stali zato rozobrat a skontrolovat? ja sa tiez divim ze to nejako skoro odisli,lebo mam viac veci snr a zatim nieje problem a made in france aspon tak je tam vytlacene :)

moze byt ze napriklad tie mc person uz nieje v najlepsom stave a preto robi hluposti to lozisko?

\"Pokud jen ložiska tak se zase tolik nedivím\" som ta trosku citoval,ale ako si to myslel??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...