Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Originál křidýlko sedan - upevnění, lakování


SteveeeV

Recommended Posts

Zdravim všechny, mam doma originál křidýlko, ale bohužel v jiné barvě než je auto. Máte někdo nějaký zkušenosti s lakováním takovýhle plastů??? Na internetu jsem našel spoustu teorií, tak nevím, která je nejlepší... Taky bych chtěl poprosit, kdybyste byl někdo tak hodnej a poslal mi třeba fotky, jak je to křídlo uchycený (jde mi hlavně o šrouby zevnitř kufru).

Předem děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud uz na tom barva je, tak jen lehce obrousit ten vrchni kryci lak nejakou 400-600 papirem, tak aby ses nedostal na podklad, pripadne i striknout plnicem, kdyz budou nejake nerovnosti, prbrousit pod vodou 600 a 800 a pak u jen tvou barvu a kryci ciry lak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podklad pro plasty netřeba pokud se neprobrousíš, Ferry to napsal přesně, já bych plnič ve slabé vrstvě použil určitě a vrchní barvu bych si nechal rovnou tam kde ti jí namíchají natužit jako na plasty. Lak se tuží až o polovinu míň aby byl pružnější. Pokud ho natužíš moc v létě se plast roztáhne a popraská to.

[upravil dne 26/7/10 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou dvě možnosti a to: 1) jak napsal Ferry a to udělat si to sám a nebo 2) nechat si to stříknout a to např. přímo v prodejně, kde míchají barvy. Nejlépe tam přijet s autem, aby ,,chytili\" přesně nejen barvu, ale i odstín. Myslím, že cena by nebyla tak vysoká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravim kluci, tak křídlo už mam v barvě....namíchali mi do sprejů přímo podle nějakejch vzorků od peugota z mýho roku a pak sem to stříkal ještě lakem. Není to úplně ono, ale už jsem viděl větší paskvili ;) Teď spíš řešim tu otázku s připevněním... Zkoušel jsem to nějakym speciálnim lepidlem, co mi přines táta ze stavebnin, ten chlap, co jim to tam dodává a i lidi, co si to kupujou říkali, že to drží všechno, ale první pokus selhal. Pružily mi obě strany toho křídla přes tu prostřední podpěru, takže se to nechytlo. Zezačátku to vypadalo dobře, ale když sem přitáh jednu stranu víc, tak se druhá odlepila. Paul Jane: to černý lepidlo, neznáš aspoň výrobce? Jinak kdybyste měl někdo zkušenosti s tim upevněnim přes šrouby, tak bych byl rád za radu. V tom víku to neni moc uzpůsobený na to připevnění :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez prisroubovani to asi drzet nebude, resp, jen chvili, nez se to ohreje na slunicku

ja si rozmeril na viko kufru roztec tech der na kridle a normalne viko provrtal skrz ( z druhe strany je dobre vykruzovacim vrtakem zvetsit diru tak aby ses tam pak dostal s nastavcem goly na hlavu sroubu) a kridlo prisrouboval na tri imbus srouby. Stycne plochy kolem sroubu jsem samozrejme utesnil silikonem, aby se tam nedostala voda a drzi to, jen je teba dat bacha, aby srouby nebyly moc dlouhy a po utazeni ti neprolezly kridlem az na jeho horni stranu, myslim, ze max delka je asi 8mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...