Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 sklíčko zrcátka


tycman

Recommended Posts

Původně zaslal: koblih69

Je to tady stačí pohledat - vyklopíš zrcátko tak aby ti dole vznikla co největší škvíra, vycvakneš drátky a vytáhneš směrem k sobě.

Takže do plastu sahat nebudu? Jen vyklopím sklíčko nahoru a dole mě čekají nějaký drátky jako zajištění žárovek a nějak vycvaknu, vyndám. hotovo při instalaci opačný postup? Jestli jsem to takhle dobře pochopil tak to asi klapne.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to tak, Dratky posuneš do strany, myslim že k sobě (nebo odsebe) ono to opačně nejde, a dozadu, jsou zahaknutý v takový drážce, jen když ho budeš tahat ven je dobrý si pomoct nějakým širokým klínem, aby ti neprasklo sklo, a při nandavaní mužeš myslim dratky zacvaknout dříve a pak nacvaknout zrcátko

[upravil dne 25/7/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koblih69

Jinak pokud máš vadné jen vyhřívání nebo jen sklo tak se to dá s pomocí fénu vyměnit jednotlivě. Samotné pravé sklo ( modré, asférické ) mám i navíc...

Problém je v tom že se dneska okolo mě na ouzke silnici prohnal 85 let starý děda a padla rána a plasty vydržely ale zrcátko ne tak jsem ho našel na autokelly za 219kč snad nekupuju **** co myslíte? nu a to druhý vyměním taky protože se my ho snažil někdo před třemi roky ukráct a pačil to jak mohl a nic přitom ocas mohl vědět že stačí vyklonit nahoru a povolit drátky, rozpraskal ho a ted to vemu tedy najednou:D

PS: za kolik bys chtěl za to pravé? Tenhle týden jedu do Hluboký Nad Vltavou udělat nový výfuk laityng tak bych se stavil pro zrcátko pokud neřekneš víc jak 300kč víc se mi nechce dát

[upravil dne 25/7/10 tycman]

[upravil dne 25/7/10 tycman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koblih69

100,- je to bez výhřevu, ale jak jsem psal stačí fén na přehození...

Pošli tel č. já ti zítra zavolám a domluvíme se tu cenu beru já tam stejně výhřev nemám. V pravo jen potřebuji vyměnit zrcátko a pokud ho za kilo dáš tak v týdnu se tam se svým novým laityngem stavím už se na něj těším. víc nic tu je Email tyci@seznam.cz tak napiš tel č. a já se ti ozvu. Dík klucí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...