Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

F1


dzana.m

Recommended Posts

Ferrari dostalo pokutu 100 000 dolarů a bude předvoláno před Světovou radu za znevážení sportu použitím týmových pravidel.

Na výsledcích Velké ceny Německa se nic nemění.

Komisaři tímto řekli, že Ferrari se provinilo proti pravidlům (viz pokuta), ale celou záležitost ženou ještě výše...

http://www.f1sports.cz/kratke-zpravy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, ja som hlavne rád, že ferrari sa po čase konečne dostáva tam kde patrí...

massu mi síce lúto je ale tiež je pravda, že jezdia spolu za jeden tým a získali preň \"dabl\" a to je myslím podstatnejšie než nejaká vnútrotýmová rivalita, hlavne ak by to malo dopadnúť ako u redbullu prad pár týždnami-kde sa dvaja bijú väčšinou vyhráva niekto iný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile jsem slyšel to rádio od Smedlyho: \"Alonso je rychlejší než ty, můžeš potvrdit, že jsi tomu rozumněl?\" Tak mi bylo jasné, jak to dopadne. Massa to však udělal po svém ... kdyby ho Alonso předjel v šesté zatáčce (vlásenka), asi by nikdo nic neřekl. Sami si však hodili nůž na krk. Sám i velký Schumi řekl, že to měli udělat elegantněji, ale zároveň dodal, že do tohoto sportu týmová režie patří.

Co se týče nudy, pravda, v tomto závodě se toho moc nedělo, jenom Richter byl opět jiného názoru, ostatně jaká celá Nova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...