Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Policajti


Recommended Posts

U někoho nekončí po celý život.... :) Tady je to jak na klubu přátel policie:aut

Nevím jak pro vás,ale pro mne je policajt na silnici nepřítelem u kterého mi akorát hrozí že slíznu pokutu(většinou bez bločku). Říct mu to normálně nemůžu,to je urážka veřejného činitele,ale je pravda že sem jim řekl i horší věci, jednou to dokonce neunesli a napsali mi předvolání :grr

Jedna větev naší rodiny z mámi strany je kompletně u policie(všichni tří mají policajní vejšku) a beztak říkají o policajtech to samý co já,možná to mám od nich,nebo oni ode mně... :)

Zajímalo by mně proč tu s policijí symatizuje tolik lidí? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: godzila.01

Zajímalo by mně proč tu s policijí symatizuje tolik lidí? :)

Mě by zase zajimalo proč jsou tady jen dva jedinci kteří s policií nesympatizují a jeden se ještě ptá proč tu je tolik lidí na opačný straně:myslim:D:D

To je jako na dálnici, sakra proč všichni jedou v protisměru? :D:D

[upravil dne 25/7/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: godzila.01

Zajímalo by mně proč tu s policijí symatizuje tolik lidí? :)

Mě by zase zajimalo proč jsou tady jen dva jedinci kteří s policií nesympatizují a jeden se ještě ptá proč tu je tolik lidí na opačný straně:myslim:D:D

To je jako na dálnici, sakra proč všichni jedou v protisměru? :D:D

[upravil dne 25/7/10 Radek Hurvajz] [/quo

Nechaj ich ved si mozu povedat svoj nazor. Ja som si tiez povedal svoj.A ty tiez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bude věčnej problém....já schvaluju kontroly dejchání atd...aspoň je možnost, že mě někde nesmete nějaký vožralý hovado...netěší mě žádná nehoda ani nehoda policajtů...ano, pousmál jsem se nad tím, ale to bylo tak nějak vše...spíš je hlavní, že se nic vážnýho nestalo a auta jsou jen plech bez duše, takž o nic nejde.... Potkal jsem pár policajtů, co byly nepříjemný, ale myslel jsem si něco o prdeli a jel jsem dál...a pak jsem taky potkal dobrý chlápky, který mi spíš poradily, abych příště nedostal pokutu, že to dneska nechají.... A taky je fakt, že mě taky pěkně dokážou nasrat, když jsem je nafilmoval, jak si to valen na 90tce 155...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: godzila.01

Zajímalo by mně proč tu s policijí symatizuje tolik lidí? :)

Mě by zase zajimalo proč jsou tady jen dva jedinci kteří s policií nesympatizují a jeden se ještě ptá proč tu je tolik lidí na opačný straně:myslim:D:D

To je jako na dálnici, sakra proč všichni jedou v protisměru? :D:D

[upravil dne 25/7/10 Radek Hurvajz]

Jestli to nebude tím že se tu vyjádřilo sotva deset lidí.... :D A ten zbytek co by řekl něco jako já radši nic nepíše,protože by pak poslouchali řeči... :) Já to tu nějak moc pitvat nechci,jen jsem netušil že tu bude tolik fanoušků policie,lidi co znám z reálu k nim zrovna netíhnou.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: godzila.01

Jedna větev naší rodiny z mámi strany je kompletně u policie(všichni tří mají policajní vejšku) a beztak říkají o policajtech to samý co já,možná to mám od nich,nebo oni ode mně... :)

Zajímalo by mně proč tu s policijí symatizuje tolik lidí? :)

Když se podívám na tvé bydliště, tak se ani nedivím, že mají vysokou školu a jsou proti svým kolegům.:D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm zajímavé názory. Pravda je ovšem taková že Ti pánové co tu nadávají policajtům do idiotů apod. jsou pak při běžné kontrole úplně vyklepaní a nedejbože jim chtít dát pokutu, to pak žebraj jak malý děcka div se nerozbrečí :bojim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Godzilo - sorry, mozna jsem divnej, ale osobne mi nedela radost videt na strese jakekoli auto. Takovym, kteri pocituji v takovem pripade radostne pocity bych doporucil vratit ridicak - velice nerad bych ser totiz dockal okamziku, kdy budou potrebovat rozjasnit svou mysl a z nedostaku vozu lezicich koly vzhuru se pokusi donutit k takovemu pohybu moje auto i s osadkou.

To, co napsal P09 o par radku vys nepotrebuje komentar, snad jen jedine: Preju Ti, abyses co nejdriv dostal do situace, kde bys potreboval od tech zaprodancu pomoc a aby se oni na Tebe zvysoka .....

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idiot je člověk postižený těžkou slabomyslností (oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Možnosti vzdělávání idiotů jsou omezené.

Slovo idiot je odvozené z řeckého idiōtēs, které má význam osoba bez odborných schopností či zvláštní. Původně bylo používáno v městských státech antického Řecka k označení lidí starajících se jen o vlastní zájmy a ignorující potřeby komunity.

Světová zdravotnická organizace podle vlastního třídění mentální retardace označuje za idiocii IQ jedince nižší než 35, přičemž v rozmezí 20–35 jde o idiocii prostou, při IQ nižším než 20 o idiocii těžkou.[1]

Slovo idiot je používáno též jako nadávka.

Je mi líto, ale nic z toho (naštěstí) nesouhlasí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

No i u Policie jsou debilové. Byli tam a budou. Ale ti jsou ÚPLNĚ všude, rozdíl je v tom, že činnost policie a potažmo její -problémy, nehody, trable- jsou hodně zmedializovaný oproti jiným profesím. Tudíž když se něco stane u PČR / případně MP, hned o tom každý ví. V tomhle spočívá jádro věci.

// mě policie nevadí, sice už jsem od nich dostal 200Kč pokutu za pojistky, ale když s nima jednám zdvořile, tak myslím není problém. Tak ještě aby mi vadila, když dělám \"policejní obor\" na vejše a po ukončení (snad) chci k PČR :D

/// navíc u nás je takový systém, že PČR má velmi omezená práva co může a co ne, takže při nějakém konfliktu-problému si musí příslušníci sakra rozmyslet, co budou dělat, aby si pak místo pachatele nešli sednout oni :ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...