Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

máte alkoholtestry? jaké máte s němi zkušenosti?


abio

Recommended Posts

Já jsem na tom stejně jako godzila. Ale doufám, že mezi vámi není někdo jako jeden známý ... ten si nejdříve koupil nějaký levný, co měřil do 2 promile ... po měsíci mu nešel. Pak si koupil nějaký asi profi za 1200 Kč a ten měří už do 4 promile. Nic divného na používání toho alkoholtesteru není, jenom on si hlavně pořídil proto, aby zjistil, kolik měl, když přišel z hospody (proto asi ten levný nevydržel - asi ho strhnul :D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, jak dopadly testy velke vetsiny prodavanych siditek (pardon ALKOTESTERU) jsem ziskal pocit, ze nemam duvod kupovat si hracku, ktere nemuzu verit. Na policajtskou \"fletnu\" bohuzel nemam ani kontakty ani penize (pry se cena pohybuje v desetitisicich Kc) - takze jako vetsuna preferuju bud nepit vubec nebo pit s mirou, coz vzhledem k memu krestnimu jmenu neni az tak velkej problem. Z akci, kde se alkoholu neda vyhnout jezdim az po poradnem vyspani a urcite nekalim az do rana.

[upravil dne 24/7/2010 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám už několik let AL2500 a už hodně dlouho leží v šuplíku.Důvod ke ten,že je to fakt k ho..u.Když byl nový,tak asi 14 dnů měřil dobře,pak začal ukazovat nesmysly,takže jsem ho nechal zkalibrovat a opět pár fouknutí pokoj.Pak mě dokoknce v záruce dali nový přístroj s tím,že ten starý už nejde zkalibrovat,protože má špatný senzor.Takže nový zase chvíli fungoval,po pár testech opět začal ukazovat nesmysly.A to už jsem ho dal do šuplíku,kde leží dodnes.Aby to aspoň trochu objektivně ukazovalo,tak by se to muselo kalibrovat snad každý týden a na to opravdu nemám nervy.Osobně si myslím,že jsou to vyhozené peníze a to i v případě,že by člověk koupil policejní Dragster,protože člověk nikdy neví co mu naměří přístroj hlídky,ktará ho zastaví.Zlaté staré trubičky.

[upravil dne 25.7.2010 lape]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím,že ten přístroj je k hounu, ožralý nejezdím a když si dám po jídle pivo,nic se nestane,dělám to tak celý život, v jiných zemích je určitá hranice alkoholu možná...,kdyby to ti pitomci v praze povolili a od určité hranice dávali pořádné flastry, bylo by líp :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: georgegg

a nebo si kup nějaký nový bávo, jako příplatkovou výbavu maj alkoholtestr v klíčku, a když nadejcháš tak nenastartuješ:xvul

............ to může sice být pro něco v pohodě, ale každá karta má svůj rub a líc.....na jednu stranu nebudeš moci jezdit opilej, ale na tu druhou, co když třeba budeš pod vlivem a budeš muset ( nebude jiná možnost) odvézt někoho tím autem nutně do nemocnice?? :myslim ........ jinak já zásadně po divoké noci řídím preventivně nejdříve za 24 hodin......a to si to ještě hodně rozmýšlím ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...