Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chybí kryt na Veř.osvětlení - nahlásit nebo nechat být/bít?


jirka639

chybí kryt na Veř.osvětlení - nahlásit nebo nechat být/bít?  

  1. 1. chybí kryt na Veř.osvětlení - nahlásit nebo nechat být/bít?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

dneska jsem byl v našem malém městě nakoupit a všiml jsem si, že na jedné lampe před vchodem(na parkovišti) chybí kryt na VO.

chtěl bych se Vás zeptat, zda byste chybějící kryt nahlásili třeba na Policii ČR nebo někam jinam?

já osobně bych to zavolal na PČR, jelikož se jedná o trestný čin obecného ohrožení a měli by najít majitele VO a zajistit okamžitou opravu.

(ty hasiče tam dávám jen pro zajímavost, jim se přece hlásí i kočka na stromě)

[upravil dne 24/7/10 jirka639]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako tu už bolo povedané, stožiare VO patria väčšinou obci/mestu, prípadne ked je to v areáli alebo na pozemku súkromnej/obchodnej spoločnosti tak danej organizácii. ked máš poznatok o takto poškodenom a nebezpečnom zariadení najlepšie spravíš ked to oznámiš na miestnom úrade alebo na mestskej polícii kde by mali prostredníctvom správcovskej spoločnosti daného VO zjednať nápravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakožto zaměstnanec místního MÚ \"vím\", jak se takovéto záležitosti řeší. předá se to přes 5 lidí někomu kdo to pak asi vyřeší.

dneska jsem to radši nahlásil na PČR, operační mi poděkoval a přislíbil vyřešení.

Když pak příjde příkaz od policie k vyřešení problému tak se vše vyřeší \"okamžitě\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové když jsme u toho ( předpokládám, že původní téma se vyčerpalo ) tak máte nějaké zajímavé historky co kdo hlásil?

Začnu: 1. jedu takhle svoji obvyklo trasu Planá nad Lužnicí - Týn. A ejhle koukám jako blázen - vyjedu z lesa, ze zatáčky a najednou se tam zvedají děti ze silnice. Říkám si sakra co tady blbnou a kouknu do zrcátka a všechny děti si zase za mnou lehly vedle sebe napříš silnice. Chápete to? Tak jsem zastavil vynadal jim a co nevidím když jedu dál, zase zalehly.. no tak jsem tam poslal policajty... nic moc hra...

2. jedu takhle svou každodenní z Kolodějů na Týn a tam uprostřed v serpentýně v 6 večer stojí srna, divně kouká a má nohy do X. Tak 10m před jí zastavím dám blikačky a přemýšlím co udělat no a ona se váhavým opileckým krokem rozešla ke mě stoupla vele řidičovejch dveří, opřela se o ně a padla... asi jí srazil někdo předemnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem podobnou událost hlásil přímo na obec starostoj. Druhej den až tady byli ČEZáci.

To koblih69 (1) - řazat, řazat a řezat takovýhle smrady. Kdyby někoho z nich srazilo auto, tak bych tipoval že ostatní budou říkat že šli na straně a odnes by to nic netušící řidič auta. Ještě mě tak napadlo jestli...ále, nechci aby to vyznělo rasisticky

[upravil dne 26.7. 10 dolly1010]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: koblih69

Pánové když jsme u toho ( předpokládám, že původní téma se vyčerpalo ) tak máte nějaké zajímavé historky co kdo hlásil?

Začnu: 1. jedu takhle svoji obvyklo trasu Planá nad Lužnicí - Týn. A ejhle koukám jako blázen - vyjedu z lesa, ze zatáčky a najednou se tam zvedají děti ze silnice. Říkám si sakra co tady blbnou a kouknu do zrcátka a všechny děti si zase za mnou lehly vedle sebe napříš silnice. Chápete to? Tak jsem zastavil vynadal jim a co nevidím když jedu dál, zase zalehly.. no tak jsem tam poslal policajty... nic moc hra...

2. jedu takhle svou každodenní z Kolodějů na Týn a tam uprostřed v serpentýně v 6 večer stojí srna, divně kouká a má nohy do X. Tak 10m před jí zastavím dám blikačky a přemýšlím co udělat no a ona se váhavým opileckým krokem rozešla ke mě stoupla vele řidičovejch dveří, opřela se o ně a padla... asi jí srazil někdo předemnou...

:xvulKoukám, že jezdíš skoro okolo mě ;). Jinak ohledně těch ,,serpentin na Kolodějě (samota Cihelny), tak tam bývá dost nehod. Jinak ohledně dětí, tak to si udělal dobře, že si zavolal. Jinak je třeba takovéto ,,flinky\" řezat:bacha jak je napsání v jiných příspěvcích!!!:bacha:bacha:bacha:bacha Nebyla ta srna ,,zblblá\" z řepky?

[upravil dne 4/8/10 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to koblih69: 2. S tou srnou by som radsej opatrne, ked ze bola pri tvojich dverach a bola nevladna, z dialky by to mohlo vyzerat ze sa ju snazis chytit a stiahnut do auta, no skoro pytliactvo. :D (joke)

Mozno si uz pocul o pripadne ako jeden pan nasiel na kolajniciach zranenu srnu a chcel ju dat nabok, mimo trate, pritom ho videli a mal riadny pruser, obvyneni z pytliactva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...