Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nechce vypnout chlazení 607 vyřešeno a neb jak sundat předek


dzana.m

Recommended Posts

Zdravym tak mam další problem nechce se mi vypnout ventilator jel sem ve středu na chlum a zapnul sem si klimačku a vše vypadalo vcajku po pul cestě sem zastavyl na kafčo a vypnul jsem motor a ventilator bežel pořád říkal je vedro tak chladí asi po švrt hodine sem nastaroval a ventilator se pochvyli vypnul pak jsme dorazyli na místo a auto sem vypnul a vše bylo vpořádku ventilator nebežel byl jsem neco vyřídit v kempu a pak jsem nastartoval a automaticky mi nabehla klima a vetrák se hned rozbeh přejel sem do jineho kempu asi jeden kilák a vypnul jsem motor a ventilator bežel pořád tak sem sí říkal že zas chladí a pochvyli se vypne a chyba nevypnul tak sem ještě čekal asi patnác minut ale pořád bežel tak sem vytáh pojistku abych nevydundal baterku druhý den aniž bych nastartoval tak skusím dát pojistku zpatky a co se nestalo ventilator se rozbeh a začal chladit auto bylo studené prosím o radu co stím včera jsem odjíždel a celou cestu mi bežel ventilator a ani jednou nevypnul co stím :myslim:myslim:myslim

[upravil dne 24/7/10 dzana.m]

[upravil dne 29/8/10 dzana.m]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to šel zkusit a opet když sem zandal pojistku tak se hned ventilator rozbeh hned sem ji vyndal a že se kouknu na to čidlo co budu povídat přístup super:D:D ale podařilo se ,vytách sem konektor a zkusil sem ho zandat zpátky a že skusím dát pojistku tak ji zandám a ehle ventilator stál tak si říkam parada třeba špatnej kontak tak sem šel nastartovat a zapnul klimu normalně sepla tak se du podívat na motor a sliším nejaký cvakaní jak je saní a pochvily se zapnul ventilator a asi vo deseti vteřinách se zas vypnul říkám parada tak sem to ještě chvylku nechal bežet a zas se zapnul ventilator a už bežel dýl tak chvylku počkám a pořád bežel tak sem nejdřív vypnul klimu a vent. bežel pořád tak sem chvylku počkal a pořád bežel tak sem vypnul motor a pořád bežel tak sem počkal a nic pořád bežel tak sem zas vytách pojistku, po chvyli sem ji zandal a vent. stál tak sem nastartoval a zapnul klimu vent. po chvyli zapnul a po 3 vte. se vypnul tak říkam skusím to projet a pohoda ujel sem asi 10 km a vent. nic pohoda tak uvidíme

[upravil dne 24/7/10 dzana.m]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

tak asi vyřešeno vypadá to že se lepí relatko protože když se zapne vetrák a nechce se vypnout tak klepnu do tý krabyčky u sahar co sou relatka a ventylator se vypne tak prosím o radu nevýte nebo nemá nekdo skušenost jak se sundáva celej předek maska a narazník abych se moch dosta ktem relátkum :myslim předem moc dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...