Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ISO Konektor - Partner


Toxi

Recommended Posts

Zdravim! Kupil som si nove radio Sencor SCD 7605BMR a mam problem s vypadkom pamati po odstaveni auta. Podla manualu mam na pin 4 doviest trvale napajanie pre memory. Figel je v tom ze podla tych farieb vodicov na konetoru sa neda urcit ani prd. Na konektoru 4 sa mi napajanie straca po vypnuti auta (odmerane). Na konetore 7 je napajanie stale. Preco tam su ale dva vodice? Nemam byt ten sivy vodic memory? Ten druhy je dost hruby, by som ho odhadoval ze je spravne ako napajaci na vacsie prudove odbery. Zeleny vodic na pine 4 je vlastne co? A ako vlastne sa daju prepinovat vodice? Vybral som zltu poistku s konektora ale s pin-mi to ani nepohlo.

Dik...

dsc00020sp.jpg

[upravil dne 23/7/10 Toxi]

[upravil dne 23/7/10 Toxi]

[upravil dne 23/7/10 Toxi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden vodič je stálé napětí 12V, druhý spínané po zapnutí zapalování. Aby jsi mohl vodiče vypinovat, potřebuješ speciální nářadí: http://www.stualarm.cz/produkt/45008-nastroj-pro-vyjimani-pinu-z-iso-konektoru-novy/ , které se strčí zepředu do konektoru a uvolní se kovové zobáčky, které konektor drží. Nouzově lze použít i malý šroubovák, ale jde to s ním blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Asi už je to trošku mimo, ale dneska sem s tím bojoval taky. Mam taky nějaký sencor, a prohodil jsem tedy 4 a 7. Mordoval sem to malejma šroubováčkama a měděným drátem, a nakonec se to podařilo.

Akorát se mi to po vypnutí klíčku vypne až po hrozně dlouhý době. To musím ještě zkusit dohledat.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...