Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače samovolně stírají


Guest Fiktik

Recommended Posts

Myslím, že se to tu už řešilo, ale já to nějak nemůžu najít.

Na P407 SW mi často při odemčení auta stěrače samovolně setřou.

Velký problém je ale v tom, že nejdřív začne ten u spolujezdce, což způsobí jejich kolizi. Nakonec u mě došlo k vyskočení a odlomení kusu úchytu, který spojuje trn a lištu stěrače u spolujezdce.

Poraďte prosím, kde bude chyba. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš že to nebude problém. Ale lepší je to udělat hned po výměně, protože stěrače jsou do té doby, než to přihlásíš, mrtvý brouk. Jinak paradox, ale motorek stěračů podle VIN je levnější než surový nepředprogramovaný. A hlavně objednej levý u řidiče, ten je u levostranného řízení nadřazený.

Another, to víš motorek stěračů je moje vášeň:D

[upravil dne 23/7/10 HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Milane, ty můžeš i do více. Tak obj. č. motorku stěrače bez udání VIN 6405GL , cena cca 4538,- Kč a motorku objednaného podle VIN 6405GN, cena 4280,-. Kupoval jsem ho v AV Caru, při objednání říkali, že to bude trvat asi 14 dní, no a za tři dny jsem si pro něj šel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To HonzaZ: Moc jsi mě nepotěšil, jak mám pochopit to \"do více témat\"...? :-)

To AnotherOne: Ale když se na auto dívám zepředu nebo z boku, je to nádhera, nemyslíš? :-)

Honzo, zkusím ten servis na Praze 10, mám ho po ruce, tak snad nebude dražší, než ostatní... :super

[upravil dne 23/7/10 Fiktik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzdový spínač mi nabídl pp205 za 1600.-, stejně jak jsi mi psal Ty Honzo. Takže u něj tu opravu beru, neumím si představit, jak ležím na podlaze hlavou vzhůru a ještě něco opravuju... :D

Motor stěrače za cca 4500.-Kč ve Strašnicích, samozřejmě později zkusím nákup i podle VIN. Do \"ježka v kleci\" jdu, to je výzva!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento problem mam aj ja...serie ma to...kupil som drahe stierace a ku.va hned sa o seba otrieskali a ulomilo sa to na pravom....nasraty strasne som bol....viem ze vymenit by bolo najlepsie,ale co ked to je dost penazi...co uz...riesenie???? vzdy po zhasnuti motora a ytiahnuti klucika tuknem do packy stiracom a oni vybehnu hore...tak ich nechavam ked parkujem ,alebo opustam auto...vzdy po nastartovani znova tuknem a zidu dole...hotovo zatial:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...