Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače samovolně stírají


Guest Fiktik

Recommended Posts

Původně zaslal: AnotherOne

Dá sa to poznať od oka, ktorý je zlý? Napr. ten, ktorý sa skôr pohne?

ne , ale tata ma ted spolujezdce sterac KO tak se odpojil a ridicuv chodi normal.

Jeste pro vsechny NOVE STERACE MAJI JIZ TUTO CHYBU ODSTRANENOU !!!!

takze nema cenu kupovat na vraku sterac za 2tis, kdyz novej stoji 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Sewas. Ja to riesim sposobom takym ze vzdy ked odstavim auto tak po vybrati kluca tuknem do packy srieracov. Vydu hore a je pokoj. A vzdy ked nasadnem a nastartujem tak zase urobim to iste a je to v poho. Robim to preto lebo momentalne akosi na ten mototcek niesu dengy. Sewa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Tak se po roce a kousek vracím k tématu.

Před asi dvěma měsíci jsem se rozhodl - poté, co jsem měl problémy s denním svícením (po nastartování mi jedna strana zhasínala), občasným resetem displeje a hlášením neznámé závady elektrického systému (HonzaZ ví ;) ) a pohasínám kontrolek při startování - pro výměnu baterie. Zakoupil jsem novou a problémy zmizely.

Ejhle... Od té doby mi ale už ani jednou nesetřely samovolně stěrače!! A to stíraly minimálně několikrát týdně!

Už se těším na Vaše názory, protože o tomhle řešení se ve vlákně vůbec nemluvilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
  • O 4 roky později...

Oživím toto téma, koupil sem novej moturek, dnes sem ho vyměnil. V diagnostice udělal konfiguraci, vše se zdálo v pohodě ale při zkoušce jde jen novej moturek na levej straně a pravej se ani nehne, po všem možným sem v diagnostice přepl na pravostrané řízení a to zas jde starý moturek na pravé straně ale nový na levé ani ťuk. Dělám v diagnostice něco blbě a nebo je možný že ty motůrky prostě spolu nemluví? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...