Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

...prejavuje sa nejak to ked odchadzaju vstreky????


majco407

Recommended Posts

...zdravim ...pozorujem okolo vstrekov ,nieco ako nespalenu naftu, alebo take nieco....je to tam dost mokre...ale vstreky same o sebe su suche....a ked mam okolo 3000otaciek ..tak sa ozyva nejaky divny zvuk , ako keby tam nieco cvakalo alebo nieco podobne....vie niekto poradit....??? je to 1.6hdi, mam nabehane uz 195000km...r.2005.

[upravil dne 23/7/10 majco407]

[upravil dne 23/7/10 majco407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mini ...vdaka moc...aspon jediny co poradil...aj som si myslel ze to nebude az take vazne s tymi vstrekmi...auto slape super...len ta elektrika niekedy blbne..ale neni sa comu divit ved mam jeden s prvych modelov takze muchy este nebolia si vychytane...takze dam pretesnit , vymenim podlozky a potom dam vediet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tými podložkami to nebude úplne kóšer lebo nespálená nafta nemá šancu \"vyvierať\" okolo vstrekovačov. Keby boli netesné podložky tak skôr sa dostanú hore spaliny ako nafta. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o netesnosť vedenia nafty ktorá steká dolu k vstrekovačom. Ale je pravdou že stačí pretesnenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majco407

...zdravim ...pozorujem okolo vstrekov ,nieco ako nespalenu naftu, alebo take nieco....je to tam dost mokre...ale vstreky same o sebe su suche....a ked mam okolo 3000otaciek ..tak sa ozyva nejaky divny zvuk , ako keby tam nieco cvakalo alebo nieco podobne....vie niekto poradit....??? je to 1.6hdi, mam nabehane uz 195000km...r.2005.

[upravil dne 23/7/10 majco407]

[upravil dne 23/7/10 majco407]

Mně tekla nafta přepadovými hadičky od vstřiků. Projevovalo se to přesně stejně jak popisuješ. Objevila se mi nafta kolem vstřiků. Vyměnil jsem přepadové hadičky a od té doby mám klid. Mám motor 2,0HDi.

Na obrázku je to číslo 8 a v servisboxu je to označené jako zpětné potrubí

[upravil dne 24/7/10 David1400]

[upravil dne 24/7/10 David1400]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...