Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kola 607 dát 16\" nebo nechat 17\"


godzila.01

Recommended Posts

Ahoj lidi,brzo se stanu majitelem shwarovo 607-ky a celekem by mně zajímalo jestli na tom autě nechat ty 17\" kola co tam má(který se mi vůbec nelíbí) nebo tam dát nějaký pěkný 16\" hliníky? Má někdo zkušenost spíš porovnání jízdních vlastností a komfortu? Případně i osobní postřehy.... :)

Nehledě teda na to že ty gumy co tam na tom má jsou tragický a shánět 16\" nebo 17\" je už dost velkej rozdíl... :) A ještě k tomu nemá druhou sadu takže vlastně ani pak nevím jak se zimními plášti....:myslim

Jinak na to auto bude ještě potřeba pár drobností sehnat,nějaký plastíky a tak,neví někdo kde se věci na tyhle vozy shání ? :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne kup co nejzachovalejsi kus aby vse fungovalo ,zadne \"drobnosti\" na dodelani , v zadnem pripade nekupovat s vadnym otviranim kufru , nefunkcni stahovacky necitelnej display apd. , na oko to jsou volovinky ,ale je velkej predpoklad ze ostatni veci budou take dodelavane ,upravovane nefunkcni a naranzovane

pokud se jedna o kola , na 17kach je 607ma dost tvrda , jedinej kompromis jsou jeste gumy 225/50/17 michelin primacy HP 94W / V ,ty jsou jeste relativne komfortni na nasich tankodromech a strcej do kapsy i nektere 16ky 225/55/16 ,dunlop,Sava,barum,pirelly ,tyto vsechny jsem mel moznost vyzkouset...

pokud budes jezdit prevazne po horsich silnicich , 607mu si vubec nekupuj

nechci jenom hanit;) , jsem se svoji spokojenej ,mam ale slusnej kus a na to jak to jede je i prijemna spotreba ,klima je v 607me super , motor tichouckej ,svezeni na delsi vylet a po peknej cestach je parada

jen dodam ze ty gumy jsou ale bohuzel dost drahe...

[upravil dne 23.7.10 pagot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak nechápu Pagota (promin) , ale pokud má 607cka v cudu stahovacky což má skoro každá druhá a vysvícený displej ,tak co v tom za předpoklad,že je něco v háji ?

Nechci se dohadovat,ale jen me to zajimá,tak děkuji za odpoved.

Jinak já mám na 607čce alu orig P407 coupe velikost 18 235/45 je pravdou,že 235 je moc a optimalní je 225 ,ale nestežuju si a nějak tvrdé mi to nepřijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

michale mas pravdu ma to kazda druha , na te kazde prvni to stihl jeste puvodni majitel nechat vsechno vymenit , jinak prave kazdou druhou bych nekoupil , a podrobne bych si potrpel aby prave tyto detaily byly 100% funkcni a to si docela dost veci opravim sam ,ale je to muj nazor a nikomu ho nebudu nutit

aktualne objizdime 3.0i a je to oprvdu krize ,ten stav 607em :super

o tvrdosti je opravdu zbytecne se dohadovat , 607 vs MB-e /MB-e na stejnech gumach je neporovnaltelne komfortnejsi na polepenejch okrskach , D1 apd.

na peknem asfaltu mam zase lepsi pocit z 607my \"chorvatska dalnice\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shwara to má relativně v klidu,ale s podvozkem se nic nedělalo už víc jak 30.000km takže to bude chtít sem tam něco vyměnit...:) Jediný co mu tam asi blbne je stahovačka u řidiče,ale tu dával novou,takže počítám že tam bude něco v el. Když jsem s tím autem jezdil,taky mi přišel ten podvozek docela tvrdý,ale myslel jsem si že to dělají dost ty 17\" kola....

Co vlastně nejvíc na těch autech odchází ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsem letni 225/55/16 a ted jsem koupil letni 225/5017 a jsem max.spokoeny. mel jsem strach že budou tvrdy (podle přispevku) ale žadny rozdil jsem nepoznal.

Původně zaslal: pagot

pokud se jedna o kola , na 17kach je 607ma dost tvrda , jedinej kompromis jsou jeste gumy 225/50/17 michelin primacy HP 94W / V ,ty jsou jeste relativne komfortni na nasich tankodromech a strcej do kapsy i nektere 16ky 225/55/16 ,dunlop,Sava,barum,pirelly ,tyto vsechny jsem mel moznost vyzkouset...

[upravil dne 23.7.10 pagot]

mam Dunlop SP Sport 01 225/50/17 - jsou moc dobry

před tim jsem mel continental \"16\" a taky byli dobry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak mi prosím někdo ukažte 6-8 let starou 607, kde vše funguje ;) Myslím, že klubová auta jsou v nadprůměrném stavu a stejně to není 100%. Klidně si nějakou novější v 100% stavu koupím, ale najít něco takového je v ČR nemožné, v zahraničí asi po dlouhém hledání možné, ale nesmyslně drahé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...