Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Andreww 306 1.8 16V


Andreww

Recommended Posts

Takže bych vám chtěl oficiálně představit nový přírustek do naší francouzké rodiny. Jedná se o 306 s motorem 1.8 16V, 81kW, rok výroby 2000.

Auto je dovezeno z hodonína, kde stálo na dvoře firmy Jonal - dealera Peugeotu a dle tachometru má najeto 126 tis. Vzhledem ke stavu v jakém je exteriér i interiér by km mohly odpovídat. Vůz velmi zachovalý:mrk

Něco z výbavy:

4x airbag, 4x kotouče, přední a zadní el. okna, el. zrcátka, ABS, centrál na DO, dešťový senzor, automatická klimatizace, rádio na cd+mp3, polokůže, výškově stavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce, samozatmavovací zrcátko, kožený volant (upravený a nově čalouněný)...aktualizuju dle úprav ;)

[upravil dne 13/4/13 18:09 od Andreww]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bude následovat:

- příští týden jde auto na rozvody, výměnu oleje a filtrů

- je třeba popravit a nechat přelakovat přední nárazník ( někde to schytal :( )

- přední čirá světla nahradí AE ( původně měly zůstat, jenže jsem zjistil, že jsou to Depa a nějak se mi nezdají )

- a hledám nějaké 15\" alu, zatím stále marně, ikdyž jsem měl závazně zamluvené a potvrzené Cyklony

- a miliony dalších věcí

O všech změnách zde budu samozřejmě informovat a přikládat poctivě fotodokumntaci:papa

[upravil dne 22/7/10 Andreww]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...