Jump to content

klimatizacia -olej


bezdo
 Share

Recommended Posts

Paní prosím poradte. Našiel som pôvod zaolejovania na chladiči klími na peugeote 206 SW 1,4 2005.Na hliníkovej trubke, ktorá vchádza do chladiča(časť je aj na fotke)je malilinka dieročka, vidím ako tam jemne bublinkuje olej.

Čo mám robiť? Dá sa vymeniť iba ta trubka(končí v čiernom zásobníku,dlžka asi 25 cm)alebo da sa to nejako opraviť.

Prípadne poradťe kde to vedia dobre spraviť v okolí PD,PE,nemám dobré skúsenosti so servisom peugeot v PD.

Dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Pokiaľ tam máš dierku, tak je asi klíma prázdna. Ja som mal podobný problém - dierka v gumovohliníkovej trubke od kompresora po chladič. Za novú chceli 4000sk, odporúčali mi dať zavariť do PD v škole zvárania. Nakoniec som išiel na vrakáč medzi Oslanmi a PE a za 300 bola moja. Prehodil som, dal naplniť a je pokoj.

Link to comment
Share on other sites

Díky za rady- VYRIEŠENÉ!!! Tam kde to tieklo sa to nedalo spraviť inak ako vybrať chladič kedže rúrka je pevne s chladičom. (inak chladič som mal vonku za 15mim a to som to robíl prví krát, krásna 206):super:potlesk Celé som to zobral do zváračskej školy v PD, za 30 min. hotové. Nahodil. O 13.00 mi to naplnili, skúšobná jazda, pozrel som to v jame, postriekal vodou, a drží to.

So zo sebou spokojný,žiadny opravár a za 8 hod. hotové:mrk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...