Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dovirání oken po uzamčení


Mojo2

Recommended Posts

ahoj, mam na sve 308 el. ovladane pouze predni okna. Nedavno se mi stalo, ze se okna po uzamceni sama dovrela. Zkousel jsem to a vypadalo to, ze pokud je pouze mala skvirka tak se automaticky dovrou. Pak se mi to stalo znovu, ale to byla stazene tak cca 5 cm. Neporadilo se mi to jiz nasimulovat. Tusite nekdo na zaklade ceho se ty okna doviraji. Podrzeni ovladni zamknuti na dalkaci nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o te informaci z prirucky samozrejme vim, ale to funguje pouze pokud vsechna okna na elektriku. Ja mam pouze predni okna na elektriku, vzadu je klicka. Drzeni tlacitka zamceni na vic jak 2s jsem samozrejme zkousel jako prvni. Staci si poradne precist co jsem psal... Stalo se to ciste nahodou, kdybych drzel dalkovy ovladani tak bych o tom vedel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mojo2: mylis sa, urcite to funguje aj ked mas len 2 okna v elektrike...skus nastavit dorazy okien a to tak ze pri zavretych oknach podrz tlacidlo na zavretie 2s(budes pocut cvaknutie), a potom okna otvor a drz tlacidlo na otvorenie 2s...uz by to malo ist pri dlhsom podrzani tlacidla na zamknutie na DO, ak nie tak aktivacia v BSI cez diagnostiku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: shark734

Mojo2: mylis sa, urcite to funguje aj ked mas len 2 okna v elektrike...skus nastavit dorazy okien a to tak ze pri zavretych oknach podrz tlacidlo na zavretie 2s(budes pocut cvaknutie), a potom okna otvor a drz tlacidlo na otvorenie 2s...uz by to malo ist pri dlhsom podrzani tlacidla na zamknutie na DO, ak nie tak aktivacia v BSI cez diagnostiku

Presne takto to mam aj ja.

Majo2:nemal si nahodou odpojenu baterku? Lebo po znovu pripojeni baterky treba okna takto nastavit ako pise shark 734.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...