Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

V lete za horúčavy blbne alarm


miko-art

Recommended Posts

V lete, keď je auto celý deň na slnku (zamknuté na parkovsku) tak večer, keď sa už ochladzuje, začne z ničoho nič húkať alarm. Ale, keď pred zamknutím auta vypnem interiérové pohybové čidlá, tak je to O.K. Mám dojem, že to robia nejaké plasty, ktoré chladnutím pukajú. Máte niekto tento istý problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOVKA, to pohybové čidlo vypneš tak, že po vytiahnuti kľúčika zo zapaľovania stlačíš na pár sekúnd to tlačítko napravo od štelovania výšky svetiel (je tam ikonka \"signálu\") až kým ti neostane natrvalo svietiť ledka alarmu medzi sedačkami. Je to ale jednorazové. Po ďalšom odomknutí, keď to nedeaktivuješ, automaticky sa to pohybové čidlo znova zapne. (a mucha tam isto nevletela, najprv som si myslel, že to robia mravce, keď tak na jar lialo, tak mi ich zopár do kabíny schovalo...)

[upravil dne 23/7/2010 miko-art]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: miko-art

VOVKA, to pohybové čidlo vypneš tak, že po vytiahnuti kľúčika zo zapaľovania stlačíš na pár sekúnd to tlačítko napravo od štelovania výšky svetiel (je tam ikonka \"signálu\") až kým ti neostane natrvalo svietiť ledka alarmu medzi sedačkami. Je to ale jednorazové. Po ďalšom odomknutí, keď to nedeaktivuješ, automaticky sa to pohybové čidlo znova zapne. (a mucha tam isto nevletela, najprv som si myslel, že to robia mravce, keď tak na jar lialo, tak mi ich zopár do kabíny schovalo...)

[upravil dne 23/7/2010 miko-art]

Dik,ja jsem si myslel že to tlačitko na deaktivaci park.asistenta (jizda s vozikem atd.).Ted už to vim na co to je.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...