Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kdysi posmívané Škodovky


ozzy56

Recommended Posts

až budete zas hanit oktávky a škodovky vůbec,vzpomeňte si na tento odkaz

a ti starší můžou srovnat 105-120ky s dnešní produkcí...,apropo\'--nejsem škodovkář,ale někdy mě ty kecy prudí :aut

http://www.novinky.cz/ekonomika/206616-kdysi-vysmivane-skodovky-zvolili-britove-nejlepsimi-auty.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne si myslim, ze skodovka JE pomerne kvalitni auto, nemel bych urcite problem jezdit s oktavkou II. nebo SuperBem kombi (ten by se mi i opravdu libil). Fabie je pro rodinu mala, vzhledem k jeji cene a servisni siti ale chapu, proc vetsina referentskych aut je prave Fabka nebo Roomster. Ze z noveho SuperBu nema VW radost je informace, kterou mam od kamose pracujiciho primo v Kvasinach - i Nemci totiz pri koupi auta pocitaji a pokud je SuperB o x% levnejsi nez srovnatelny Pasik, jde proste prodej VW dolu (o Audi nemluve).

P.S.

Pro zastance frantiku - piskot mi zatim v novych autech nema co nabidnout (mozna 5008 ?), citron je totez v jinem kabate, rencek mozna laguna nebo espace. Auto nekupuju proto, jak vypada, ale tak nejak kvuli celkovemu pomeru cena-vykon, kde Skodovka a potazmo i cely koncern VW zase nevyzniva az tak zle. 406ka je jediny pezot, ktereho jsem koupil, pac jsem ho opravdu chtel (309 i 405 byly vzdy nahradnim resenim) - jaka bude fakticka situace az budu za par let auto menit zatim nedokazu predpovedet.

[upravil dne 22/7/2010 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

- i Nemci totiz pri koupi auta pocitaji

.......a to hodně,vždyť to je známé. Je tam hodně lidí co si může koupit jejich auto za x peněz a co si raději koupí?...japonce či frantíka a nebo i dokonce ty naše auta...jo je jich tam ještě hodně meďů či audin a bmw,ale není to tak jak před 15lety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, je to známá věc, nebo aspoň tady v čechách se o tom často píše, že je dost kupujou.. a právě vědom si týhle skutečnosti jsem se při svý nedávný cestě po anglii dost koukal na silnicích po kodovkách a překvapilo mě, že teda nic moc.. jako pár oktávek jo, sem tam i 120, ale spíš jenom samí asijský auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem škodu 1000MB, 100, 120, Favorit, Forman, Felicii, Fabii, Oktávku. Od Fabie jsou to poměrně solidní auta, ale hrubě přehodnocený. Jako ojetý auto bych se pro škodovku už nerozhodnul, no vlastně už asi ani pro nový... vlastně jo, novej Superb v Kombíku ( ne v sedanu ! ) mě celkem chytil za srdce. Takže nikdy neříkej nikdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: godzila.01

Taky jsem to před chvilkou četl na novinkách.cz a přemýšlel jsem kdo to sem plácne jako téma :D

:-)) v tomhle je ozzy šampion, bych řekl :-))

dal jsem tu za tři roky 8 (slovy osm) odkazů na Novinky cz.--že bych byl v tomhle šampion??? :o ti šibe,néé?? :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...