Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kočárek vs. 406 sedan


urdemala

Recommended Posts

Mám problém. Za 3 – 4 měsíce se mi narodí premiérově potomek a lámu si hlavu, jestli vůbec do svý 406 sedanu nacpu kočár. Nemá někdo (pokud možno pozitivní :-)) zkušenost? Občas sleduju lidi s kočárama když je nakládaj do auta a děsí mě, že vždycky je to minimálně kombík. V tomhle směru jsem totálně neposkvrněnej, ale něco mi říká, že ta kombinace kočáru a sedanu je trochu nešťastná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pavloucha

i trojkombinaci jsem složenou dostal do kufru favorita,takže bych neměl strach

No jo jenže Favorit je hatchback a ty,jak známo mají líp přístupný a využitelný zavazadlový prostor než sedany.Co tak vidím poznámých a příbuzných,tak u všech,kteří měli sedany putovaly tyto do světa a byly nahrazena kombíky,právě i kvůli nemožnosti narvat do kufru kočár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky chlapi, to mi spadl kámen na nohu, jsem fakt rád, že tu nějaká šance je :-) sice ještě nevim co to je sporťák a trojkombinace, ale už to jdu zjišťovat, asi zajdu do nějakýho většího krámu a povyzkouším, šlo mi hlavně o to, abych tam nebyl za úplnýho trotla, kterej přijde a chce nemožný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy: hm, tak to já mam v kufru mobilní autoservis :-)) a aby toho nebylo málo, tak nádrž na lpg je taky trochu vyšší než dno a tím pádem je tam o pár cm menší výška. ta trojkombinace ale vypadá docela rozumně, koukam, že ten hořejšek se dá použít jako autosedačka, hmmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyber kočárek, který se ti tam vejde. Dnes je na trhu hafo kočárků , které se dají složit krásně naplacku. Hledej a určitě najdeš. To chce zajet do prodejny kočárku, složit vyzkoušet, jak v autě to uložíš. V praze jsou obchody, kde ti to umožní.

Naštěstí ten problém jsem neřešil, do C8 to vejde nesložené, nastojáka a ještě bagáž na týden. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to co měl krteček byla slušná vychytávka, ale výrobci kočárků zatím tak daleko nejsou :)

nicméně, trojkombinace: jsou to vlastně tři kočáry v jednom - hluboká korba ( ještě pro ležícího prcka ), sporťák ( už pro sedícího prcka ). trojkombinace se říká proto, že mužeš mít několik možností jak prcka vozit. kočár je zpravidla těžší než samotný sporťák.

myslím si, že s kufrem 406 nebude problém, doporučji vyzkoušet. já jsem také zkoušel i když máme 406 break.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si zavzpomínám...

Měli jsme velký hluboký kočár, kam se vešlo nejen děcko s příslušenstvím, ale i nákup a druhé děcko stálo na osičce. Důležité pro jízdní vlastnosti (sníh, tráva) jsou velká kola a taky to, že odpérování bylo kovovými vzpěrami a ne řemínky, takže na úzké cestě nebyl problém \"hodit ho na bok\" a jet po dvou kolech po úzké pěšince (rozkopané sídliště).

Do Š105 - jeden hmat na oddělání korby, tu dát na zadní sedadlo a podvozek složit a na střechu na zahrádku - pasoval tam bez upevňování - kolečka zapadla do mezer zahrádky. Trvalo to daleko míň, než to tady píšu.

Ty dnešní malé a vetché kočárky jsou jako hračky. Je fakt, že jsme měli dost sebevědomí, jezdit s takovým náklaďákem - už tehdy (1987) existovaly i načančané kočárky.

[upravil dne 22.7.2010 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Taky si zavzpomínám...

Měli jsme velký hluboký kočár, kam se vešlo nejen děcko s příslušenstvím, ale i nákup a druhé děcko stálo na osičce. Důležité pro jízdní vlastnosti (sníh, tráva) jsou velká kola a taky to, že odpérování bylo kovovými vzpěrami a ne řemínky, takže na úzké cestě nebyl problém \"hodit ho na bok\" a jet po dvou kolech po úzké pěšince (rozkopané sídliště).

Do Š105 - jeden hmat na oddělání korby, tu dát na zadní sedadlo a podvozek složit a na střechu na zahrádku - pasoval tam bez upevňování - kolečka zapadla do mezer zahrádky. Trvalo to daleko míň, než to tady píšu.

Ty dnešní malé a vetché kočárky jsou jako hračky. Je fakt, že jsme měli dost sebevědomí, jezdit s takovým náklaďákem - už tehdy (1987) existovaly i načančané kočárky.

[upravil dne 22.7.2010 P607Olda]

Jo, to je teda opravdu kočár, dnes jsou také nekočáre, nebo co to je. Dnes málokdo naloží kočár na zahradu 105 a jede. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...