Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Moturek topeni


Benžík

Recommended Posts

Ahoj, urcite uz to tu bylo, ale nenasel jsem to.

Kazde rano me auto privita strasnym prerusovanym chroupanim, kvilenim a drcenim z palubky. Predpokladam, ze je to moturek klapky topeni, mam digitalni klimu, udela to jenom rano, odpoledne uz ne a vzdy jen jednou, pri dalsim pokusu uz se to neopakuje. Myslim, ze jedina klapka, ktera se tam rano pri zapnuti otaci, je na pomer studeny/teply vzduch (rano je zima-prida teply vzduch, odpoledne je teplo, tak ubere), tak to asi bude tenhle moturek. Kdyz menim tlacitkama teplotu, tak uz to zadna zvuky nedela, vzduch z toho fouka teply nebo studeny, tak, jak ma. Poradite, ktery moturek to je, jak se k nemu dostanu a jak ho vymontuju? Daji se ty moturky vymenit mezi sebou a vyzkouset? Diky za rady. Jo a stane se casem, ze ten moturek prestane fungovat uplne?

[upravil dne 22/7/10 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No díky, jen jsem fakt ještě nezjistil kterej moturek by měl být KO a jak se na něj dostat. Nemáte prosím fotku kde je umístěnej? To vlákno od mmmb je o moturku klapky vnitřního okruhu a ten to :myslim mi ty zvuky nedělá. Jinak zatím to funguje naprosto bez problémů, jenom v tom ráno chroupe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...