Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Chyba na ESP 406coupe V6 01


Chepp

Recommended Posts

Zdar, tak hlásím dvě pozitivní novinky a dvě negativní.

 

První pozitivní je, že ESP šlo překalibrovat, respektive jsme to ráno zkusili a zatím je to dobré, chybu nehlásí a funguje.

Druhá pozitivní je, že mám emise a technickou. :) Protože jsem včera úplně náhodou zjistil, že mi technická zítra končí. :)

 

No a první negativní je ta, že kopání ABS při dobržďování nepřestalo, ale chybu to nepíše, tak musím prohlédnout kroužky.

 

Druhá negativní je, že když jsem stál a nudil jsem se na té technické, tak jsem zkoumal auto a zjistil jsem, že mám shnilý lem zadního blatníku a kvete to těsně nad prahem. A to to teď zbytečně stálo dva měsíce v klempírně. :( Mohlo to být hotové....

 

Dm zas vědět, jak ESP a co to kopání.

 

P.S. Johne, ty sis nechal kupé jako "youngtimera" pro zábavu? Já to tak chtěl udělat taky, ale teď jsem docela a vážkách, protože nevím, jak by mu právě jen občasné ježdění prospívalo, co se týká elektriky.  A už teď remcali nad opotřebením předních a zadních předkatalyzátorů...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupák:  na 90% budeš mít prasknutý kroužek na poloose co je tzv na ABS. měl jsem ho taky a řešil jsem to kdysi.

Jinak coupe mám a nechám si ho doufám napořád... mám to auto jen pro zábavu a jinak stojí v garáži hlavně přes zimu. Jinak hlídání zadních katů se dá vypnout i přes diag origo..a je po problému a přední na svodech se dá případně taky pořešit a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem konečně o víkendu přehodil na auto letní sadu kol a při tom prohlédl kroužek ABS a dle předpokladu skutečně praskl kroužek na pravém předním kole. Takže teď dilema, jestli se kuchat s poloosou a nasazovat nějaký nový kroužek za dvě kila, nebo vyměnit kloub? Ten starý stejně už asi toho bude mít dost, po 305 tisících km. I když zatím nejeví známky opotřebení. Neklape a vůle taky nijak hrozná.

Tak a ještě musím sehnat někoho, kdo mi přes dia poladí to sledování katů. Protože mě samotnýho štve, že mi teď čas od času vyskakuje už chyba emisního systému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupák: asi bych vyměnil jen kroužek na ABS pokud je poloosa ok. Přes diag origo se dá vypnout to hlídání zadních jak jsem psal ale podle mě budeš mít už vprd... ty přední.. a ty přes diag vypnout hlídání nejde. jedině úpravou v jednotce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak oprava provedena. Vyměněn celý kloub i s kroužkem a ještě se zjistilo, že ty odborníci, co mi opravovali ten přední nárazník blbě namotali do podběhu kabel od čidla ABS, takže bylo pro jistotu prodřený o kolo, takže se ještě měnilo čidlo. Chyby katů vymazány a zatím se znovu nehlásily. Uvidím časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak mám další "zábavný" problém s ESP. Poslední cca měsíc pozoruji, že při akceleraci, když vozidlo zrychluje a je v záběru, mi občas sepne ESP a sníží výkon motoru. Ale není to zase akcelerace, kdy by mělo zabírat ASR. Stává se to většinou výhradně při předjíždění (což je obzvlášť příjemné) když třeba přidám plyn na trojku, čtyřku nebo i pětku a zrychluju, tak někde v půlce sepne na chvilku ESP, auto zpomalí a pak zase jede normálně. Takže zrychluju třeba ze 60ti nebo tak, takže protočení kol nehrozí. Většinou je to i na přímém úseku, takže změny směru jsou minimální a nejsou prudké. Předjíždím plynule, neházím myšky. Napadá někoho něco? Kola jsou nahuštěna i sjeta stejně, geometrie v pohodě, vůle žádné z podvozku necítím. Jen byly měněny oba homokineťáky kvůli prasklým ABS kroužkům a na pravém předním kole je nové čidlo ABS (Bosch). Stává se to tak 2x do týdne, aby se závada lépe hledala. :) S ohledem na to, že mi to občas v polovině předjíždění zpomalí, je to docela o hubu, ikdyž já většinou předjíždím na jistotu, ale stejně to potřebuji urgentně řešit. Takže kdyby něco někoho napadlo, dejte prosím vědět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Tak, pozoruhodná závada, o které píšu v předcházejícím příspěvku ze 17.8.2016 se opět objevila. Jelikož se překopával celý podvozek, nechám ještě jednou zkalibrovat ESP, a případně vyměním gyroskop. A k tomu se váže můj dotaz: kde ten gyroskop v kupé je? Potřeboval bych se podívat na čísla, protože podle serviceboxu už je NFP, tudíž musím přes vrakárnu či druhovýrobu. Tak bych se chtěl podívat, jak to vypadá, vyfotil to a tak...

Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...