Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Modrinka 306 :) --- END - PREDANE ---


pug306

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...

tak bohuzial vam musim oznamit ze po 4 rokoch vlastneni mojej modrinky si nasla ineho majitela.....

bolo tam viac veci co bolo treba spravit tak som to musel vyriesit takto a cil sa kukam po niecom inom....

auto som predal za 2,300eur co je niejakych 60,000kc cca co si myslim ze je solidny peniaz na na to za kolko tie auta idu....

len tej farby mi je luto ach jo :(

[upravil dne 20/6/12 19:05 od pug306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tu cenu vytiahla len ta farby....keby bolo napriklad zelene alebo tmavomodre ho ani zdaleka za tolko nepredam ( ospravedlnujem sa majitelom tychto farieb nie ze by boli spatne ale bledunko modra je bledunko modra :) )

tak peugeota urco i ked som rozmyslal aj nad focusom.....a vzdladom na to ze nechcem nic nove a podla mna su nove peugeoty nemi tak pekne ako stare to bude bud 306 HDi alebo 406 HDi 80kw....uvidime co najdem v akom stave a za aku cenu...ved to ponate :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barva je úžasná, o tom žádná, co mám říkat já s obyč stříbrnou. ;).

Já jsem si myslel, že půjdeš do něčeho mladšího, jako třeba 307 ... s o rok mladší 306kou si moc nepolepšíš. Ale když píšeš, že s touto by bylo více investic, tak proč ne.

Přeji příjemné hledání dobrého kusu, určitě to nebude jednoduché!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak 307 si nemozem pomoct ale nepaci sa mo 407 by sa dala ale to je zas niekde inde s peniazmi a to si nemozem dovolit.....

s 306kou mam dost skusenosti takze uz viem na co si dat pozor pri kupe ale pravda najst niejaku v slusnom stave dneska je boj mensich invsticii sa nebojim hlavne mi ide o to aby nebola burana a hrdzava ten motor je dost blbuvzdorny.....a to iste plati aj u 406ky....vsak uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...