Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 Antena


pietro17

Recommended Posts

Ahojte ludia.

Viem ze tema s hudbou a radiami tu bola obomielana celkom dostatocne. Chystam sa na skoro kompletnu vymenu hudby v mojej 306-tke, no v jednej otazne nemam celkom jasno a chcel by som sa Vas opytat, ci by mi niekto vedel by kusok napomocny.

Idem menit radio, predne (casom aj zadne) repraky a antenu. Pri tej by som sa chcel opytat, ci uz niekto z vas menil antenu, su tam nejake veci na ktore by som si mal davat pozor? Nieco na co mozem narazit alebo mozne tazkosti ktore mozem ocakavat? Ako je to s tapacirmi?

Nakolko som uz otvoril dalsiu temu a bolo by zbytocne kvoli jednej dodatocnej otazke otvarat dalsiu, neviete niekto maximalnu montaznu hlbku zadnych reproduktorov u 306-tiek?

Buden vdacny za napomocne odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

kabel je tažen po straně spolujezdce pod sloupkem a jde pod palubní desku, pod hodrní odkládací kaslík. Pokud budeš měnit celou anténu doporučuju antěnu ze strany střechy řádně utěsnit, aby ti do auta neteklo, jinak ti nateče do stropního světla a centrálu. Pořídil jsem si také silnější anténu prutovou a otvor ve střeše byl samozřejmě užší, udělal jsem větší otvor a okolo jsem to podlepil samolepicím dynamatem, který jsem měl po ruce a zatím musím říct že spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...