Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nehraje subwoofer - čím to?


Mirrae24

Recommended Posts

Ahoj.

Nemám čas nějak prohlížet celou aparaturu, tak jestli máte někdo nějaký typ, byl bych rád.

Mám aparaturu zesilovač na subwoofer a mezi tím mám kapacitor.

Takhle si jedu a najednou subwoofer přestal jít.

Ovšem kabely jsou pospojované dobře, na kapacitoru také svítí napětí.

Jen mi přijde, že dioda STATUS na zesilovači nesvítila červeně, ale zeleně, jistý si ovšem nejsem.

Pojistky na zesilovači jsou ok.

Jaký typ kdo máte? Mě napadá možná špatná kostra, nebo něco v zesíku odešlo :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stalo se mi že vypadl kablik prímo ze sub repra.

myslim ze nejjednodussi je pockat.

a pokud je kabeláž opravdu v poho tak pouzivam jednduchej rychlej test odpojim sub a jeden zadní repro a zkusim je zamenit a poznas co nefunguje.

ale pokud se tim nechces zabyvat tak vydrz mozna se to opraví samo:aut uz se mi to nekolikrat povedlo:aut;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Režim spánku? :o

Notak, dva dny tu nejsem a už takovéhle perly. Pokud se zesilovač přepnul do tohohle režimu, který se nazývá \"Protect\" a většinou se signalizuje červenou kontrolkou, je evidentně něco špatně. Buď přímo v zesilovači, nebo v reproduktoru. Těch příčin může být milion...jako běžnému uživateli Ti můžu poradit snad jen, abys zkontrolovat vodivé spojení od zesilovače k reproduktoru/subwooferu. Mohlo se třeba stát (jako píše kolega) že vypadnul kablík, dotknul se druhýho kablíku a ejhle, problém je na světě.

Pokud uvedený postup nepomůže, je na 99% problém přímo v zesilovači. Jestli je ještě v záruce, tak ho reklamuj, jestli není, nemám problém ho opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rikam co se stalo me tot vse nejsem odbornik abych to nazval tvejma nazvama !!! auto mi hralo od 9 vecer do 4 do rana a nekde kolem 2 rano se to proste preplo na cervenou diodu zesilovac byl hodne horkej a ja jako laik sem usoudil ze se prehral a prepnul se nebo vypnul tot vse ne kazdej je v tomhle odbornik jako ty !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...