Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 309 1.9 D šedá metal


dnbmikrak

Recommended Posts

do třetice vepředu na blatníku (vyklepávaném) je vidět barva která prý měla být stejná :potlesk nevadí protože už mi ho kamoš stihnul zase tuknout na semaforu do golfíka před námy ...mám doma červený z XS (pravý mi zbyl kdyby ste nekdo scháněl) takže zítra brousit a nák šikovně s šablonou peugeot ho chci nalakovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně lidí my namítne že tato ůprava u tak starého auta je zbytečná :blablabla ale mám svojí hlavu a občas když není nic v plánu dám si jointíka a napadají mě šílené nápady :o a jednoho dopoledne mě napadlo toto (nestálo mě to ani korunku a pouze hodinka,dvě práce) třeba se nekdo nechá inspirovat ;) materiál byl 5m 10mm molitanu a nepoužívané prosteradlo+trochu lepidla a par pripínačků(prozatím kdykoliv je možnost potáhnout např koženkou)... :roker

1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

TD v 309ce zadny intercoler nema, nezavrel by pak kapotu

K utrzenemu kasliku - ja to vyresil prostym nalepenim sucheho zipu, drzelo to dobre, jen asi nebude dobre ho otevirat 5x denne.

(ja ho neotviral uz tak dobrý 1 rok :D )

Sakra dit to je super nápad a stačilo by jenom abych trochu zapnul mozek díky !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HELP ...mám problém přestala mi svítit palubka a s ní i světla a dalkové (na leve páččce ted funguje jenom blinkry,klakson) jako kdyby byl nekde spatny kontakt už se mi to parkrat stalo ale ted uz definitivne shasla....1. sem skoušel vyměnit páčku nepomohlo (dal sem tam páčku druhé generace předtim tam byla první generace což by nemelo snavadit ?!)...2.sem skoušel vyměnit relátko na kterém jedou blinkry(tim padem si myslim ze na něm jede i osvetleni palubky) taky nepomohlo...3.sem dnes rozebral celou palubku a koukal sem jestly nevypadl naky konektor z pristrojovky ,taky nepomohlo ...4. Myslite ze si pomuzu kdyz skusim vymenit pristrojovku ????(funguji na ni blinkry,olej,stav nadrze sviti, pouze se nechce rozsvitit to oranzove svetlo podsviceni) HEEELp :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...