Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké šrouby na origo alu 16\" Ariane kola


Milhausekkk

Recommended Posts

Ahoj,

dnes jsem po dlouhém shánění sehnal origo kola 16\" na mého pažíka 307 break - kola jsou Ariane, sehnal jsem je i s gumama goodyear. Už se na ně moooc těším...:aut

Chtěl bych Vás poprosit o radu, jaké šrouby (kromě bezpečáků) si k tomu mám koupit.....teda jakou mají dosedací plochu (šroub vs. kolo)...rovnou nebo kužel? Nebo nějaké další info, které bych měl ke šroubům vědět?

Díky za všechny rady

Milan:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

budeš moc hodný, jestli sem dáš foto.....moc díky

Takže jestli to chápu správně...mám teď na autě plecháče 15\", takže ty šrouby můžu díky kombinované ploše použít i na ty Alu kola 16\"? Nebo si mám k novým bezpečnostním šroubům raději pořídit i nové šrouby na alu?

Moc díky za rady

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sú nějaké zmatené....:roll z toho rovné a kuželové a co je kde.... ale asi plech je rovný šroub a alu je šroub rovný + kužel, jo?:myslim .... snad nevypadám jako trouba za ty dotazy

v sobotu si ty kola dovezu, tak pak budu pátrat.... každopádně si koupím nové šrouby podle čísla jak jsi psal, zajedu do peugeotu. Taky se tam zeptám na bezpečnostní šrouby.

Nebo nevíš o nějakých internetových stránkách, kde to vše taky seženu?

Moc díky

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tiež alu. ale tam su šroby take akési divné z rovnou dosadaciou plochou+podložky.

a teraz mám bezpečnostné šroby McGuard.majú kužeľovú dosadaciu plochu.

Tiež som ešte nevidel bezpečnostné šroby s rovnou dosadaciou plochou.To má snaď len Peugeot.Ale ja na to kašlem.ten McGuard mi tam dobre drží aj keď nieje rovná dosadacia plocha ale kužeľová.Nemienim kôli tomu kupovať zase iné bezpečnostné šroby.... a keby aj,že mi to vadí,tak dám chlapíkovi stiahnuť kužeľ na sustruhu na rovnú dosadaciu plochu a dám tam aj tie podložky... :roker

[upravil dne 21/7/10 drobec.sk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veru veru,asi pred dvoma rokmi som zhanal tieto sroby do svojho p 205 gti a nikde v prahe som ich nezohnal,vsade na mna pozerali ako na prizrak,v peugeote na chodove mi dali moznost si ich objednat za nehorazne prachy,tak som si kupil bezpecnostne,4 ks za 1200.-

p.s:potreboval som len dva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

všem Vám moc děkuju za rady...hned vím \"jak na to\" :roker

V sobotu si ty Ariany dovezu a pak hned začnu řešit šrouby... vidím to tak, že šrouby origo snad seženu přes internet použité..no a cca 1200,- kč zainvestuju do origo Peugeot bezpečnostních šroubů

Ještě jednou všem díky, zase vím víc ....:papa

Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhausekkk

Ahoj,

všem Vám moc děkuju za rady...hned vím \"jak na to\" :roker

V sobotu si ty Ariany dovezu a pak hned začnu řešit šrouby... vidím to tak, že šrouby origo snad seženu přes internet použité..no a cca 1200,- kč zainvestuju do origo Peugeot bezpečnostních šroubů

Ještě jednou všem díky, zase vím víc ....:papa

Milan

ještě že jsi se zeptal :potlesk

Kola mi přijedou už zítra a to bych na to pak koukal jako JOJO:myslim:mad:

[upravil dne 21/7/10 Smudla_22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: drobec.sk

Původně zaslal: wojtěch

nebo toto na ty šrouby co máš na plecháčích http://www.reviloshop.cz/store/goods_REV-pod-sr_436_podlozky-na-srouby-pro-vozy-citroen--peugeot.html

Dobrý nápad :o

to si dám urobiť na tie moje bezpečáky a bude pokoj...:bacha

A neudělal by jsi jich o trochu víc a nemusíme to kupovat :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozor,ja som tie poistne sroby nekupoval v peugeote,tam by ma zriunovali,ved za celu sadu origo srobov do takychto alu chceli 8000,-.kupoval som to v halfords,nechcem robit reklamu,ale len tam som to videl,ani v ziadnom tunning shope mi nevedeli poradit...vela stastia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

teda 8000,- Kč za sadu 4 ks bezpečnostních šroubů a 1 ks \"ořech\" mi přijde teda nereálné, nepochopil jsem Tě špatně? ......vždyť to je strááááášně hodně

Čakom píše....cituju...\"bezpečaky mam taky origo tak nevim o žadnym shopu kde je prodavaj s rovnou dosedaci plochou.

v pug 9607R5 1130,- \"

takže origo s uvedeným objednácím číslem za 1130,- Kč..... tak nevím, nevím....těch 8000,- Kč:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...