Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamlžování skel zvenku ??


Hamin

Recommended Posts

Ahoj všem. Mám jeden problém se zamlžováním skel zvenku. Normálně za jízdy, při zapnuté klimě, se mi zvenku v místě výdechů větrání dělají dva jakoby orosené (zamlžené) fleky. Buď jsou větší, nebo menší - asi podle venkovní teploty.

Když pustím stěrače, abych fleky setřel, tak se setřou, ale v zápětí se znovu objeví. Dnes když jsem jel, tak po vypnutí klimy, se začalo pomalu zamlžovat zvenku celé okno. Musel jsem pak pustit topení a teplý vzduch, aby se okno odrosilo, pak stěrače, ostřikovač a pak se opět vytvořily dva menší fleky jako vždy.

Čím by to mohlo být ?? U žádného jiného auta, jsem toto nikdy neviděl. A to u auto s klimou i bez... :nevim

Pro ukázku přikládám foto:

[upravil dne 21/7/10 Hamin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus pozriet ci nemas prepnuty vnutorny okruh.(cirkulacie vzduchu). Inak mne to robi tiez,vtedy zapnem klimu na AUTO a po 10sekundach je OK. Treba dat fukanie len na celne sklo. Vtedy to zmizne hned. Radek Hurvajz ti radi pravy opak.No neviem.Ja len pisem zo svojej skusenosti a to tej ze ked zapnem klimu na Automatic zacne fukat najskor na celne sklo. Ale ked zapnem Automatic ked je auto cely den na slnku vtedy zacne fukat najskor na nohy. Preto som rad ze mam digit klimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

To s vnútorným okruhom nemá zmysel, keďže sa zamlžuje zvonku. Podľa mňa je to spôsobené tým, že je príliš studené sklo a zvonku je teplo, teda opačne ako je v zime keď je studené sklo a teplo vnútri.

taky si to myslím a že se ti to ještě nestalo--jsou ted vyjímečné teploty hned od rána...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tímhle jsem se nesetkal, klimu mám na \"ledního medvěda\" (tedy úplně na modrou) a foukání na okno a na nohy (nemám rád, když mi to fouká přímo do ksichtu) a se zamlžováním jsem se nesetkal. Ale kdyby mě to náhodou postihlo, vím, jak to vyřešit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...