Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

drazkovy remen


paťas!!!

Recommended Posts

Ahoj pezotaci.a je to tady.prvni porucha na mojem milackovi. vcera se mi rozskubal klinak a tak mam mozna blby dotaz ale poradi mi nekdo jak se napina??cucel sem do toho ale tak narychlo bo nebyl cas a bylo to este horke tak sem se tam nehrabal.videl sem akorat dve kladky(asi bude jedna napinaci:myslim ??) a tak malo mista az to hezke neni.nebo pres altik???diky za kazde rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Poradite prosim? Drazkovy remen se mo posunul o drazku bliz k motoru. Ta excentricka kladka vypada ze je to ta primo rovne dolu pod servopumpou. Jak se povoluje?

Pujde dosponuvat zpatky rukou?

Abych se na ni dostal, musim box ridici jednotky, nebo jeste neco jinyho?

Co k tomu povoleni, utazeni a napnuti potrebuju?

Jsem na dovoleny a nechce se mi v tom moc hrabat, ale vypada to, ze budu muset. Dneska rano remen zacal trochu piskat, tak jsem na nej koukal a je posunutej. Po chvilce piskat prestane.

Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do rozvodu by se dostat nemel (jestli se mylim tak me opravte)......mozna akorat ze by neco utrh nebo pribral sebou jak se urve a vyleti ale to taky myslim ze ne neni tam nic ani prostor......mi osobne se ze sesti drazek jedna oddelila a namotala na kliku....akorat ze sem to dlouho lovil se nestalo nic...bud v klidu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Remen jsem dostal zpet. Stacilo velkym sroubovakem tlacit remen ke strane kam je potreba a otocit motorem (na rovine zarazena 5, vypnutej klicek a tlacit auto dopredu). Kousek drazky (asi 10cm), ktera byla pres o okraj remenic, chybi. Bylo to schovany za remenici kliky, tak to nebylo videt. Posunuty to bylo na remenici servopumpy, kliky a altiku. Na kompresoru klimy ne. No, tech par stovek kilaku to musi vydrzet. A uz to piska mnohem min.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...