Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vibrácia prednej nápravy


justinbecher

Recommended Posts

zdravým,mám 2,2HDI 2001, pri rýchlosti nad 120km/h sa mi roztrasie auto, je to cítiť z prednej nápravy, dnes dokonca keď som jemne zatočil volantom(aj v pravo, aj v lavo) tak to aj pri 110km/h začalo nenormálne tancovať!!!(ako keby som mal povolené kolesá) neviete náhodou čo je to? už nemám nervy na hladanie závady- kolesá vyvážené (2x), geometria oboch náprav, výmena stabilizátorov a čapov oboch náprav, osústruženie brzdových kotúčov...dakujem veľmi pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dal som si robiť geometriu (1.x) asi pred rokom a od vtedy mi tečie hydraolický olej cez semeringy na servo riadení pri tyči riadenia. totižto mi nastavovali aj volant :(...mieru vôle tyče riadenia som skúšal, je tam cítit na volante malá vôla, ale že by to spôsobovalo až toto?? včera pri tiahlych zákrutách na dialnici sa auto rozkolísala až som sa zlakol....

martin.grif čo znamená vymeniť komplet riadenie??

repas s 2r zárukou stojí 230e...to zase spravím autu vianoce? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin.grif

měnil sem řízení,samozřejmě bez posilovače,ten na to nemá vliv.ale určo ti to budou dělat vůle na řízení jako mě, a to nejde nijak opravit,aspon mi to bylo tak řečeno,takže je výměna celého řízení

řízení bez posilovače pro tvůj vůz neexistuje (jmenuje se to převodka řízení) a opravit v ní vůli opravdu nejde--jen vyměnit

posilovač říkáš asi čerpadlu posilovače:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem jel na dovcu cesta tam ok, ale pri ceste zptaky mi zacala desne vybrovat predni naprava dela to mezi 70 - 90 km/hod a dela to spis pri zaberu kdyz jedu treba z kopce tou rychlosti tak to neni citit. Nevite co to muze byt? Rozklepe se to vazne hodne a cim vic pridam je to vic citit, pri jinych rychlostech to nedela. Jinak je to 2.7 HDI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no ja som to mal nastastie iba v pneu, cize investicia do nových , co ma velmi nemrzi lebo boli uz aj tak off, repas klbu stoji okolo 100€, mozes kupit aj druhy z buracky, ale ten stoji tolko isto...odporucam vsetkým kto ma problem s vibráciami aby najprv riesili jednoduche veci...mne stacilo nahodit zimne 16\" islo krásne...ako som zistil, staci aj jednoducha nerovnost na pneu, ja som mal v gume blato, pri vacsich rýchlostiach sposobovalo vibráciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...