Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

vysoké otáčky volhoběhu 106 1.1


kaculatko82

Recommended Posts

Prosím potřebuju poradit. Mám 106-tku 1.1i. Když vykvaltuju a přejedu nějakou nerovnost, tak mi vylítnou otáčky na 1800 (někdy i víc) a drží se tam jak klíště :fnuk , dělá to i když jedu...cítím to na pedálu, že Pegina si přidá plyn, trošku se pohne pedál. Vypnu klíček, znova nastartuju a v 99 % je to OK. Už jsem měnila krokáč, jiný jednobod, poťák, teplotní čidlo, čidlo tlaku oleje a ani na diagnostice mi nic nenašli. Tak mi prosím zkuste někdo poradit. Já už nevím co, už se to takhle táhne 2 roky:grr a já už jsem zoufalá....je to můj milášek. Kuju všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne chová se jako když má sytič, takže je to fakt na jízdě znát. Když tam mám kvalt a držím si nohu na plynu (jako abych jela pořád stejně), tak cítím, že si jakoby přidá plyn. Jinak když pak přejedu třeba jinou díru tak spadnou, ale auto jakoby škubne, jak se otáčky vrátí k normálu. Brácha je automechanik, takže jak jsem psala to co nás napadlo jsme vyměnili za nové (jen ten jednobod byl starší, ale půl roku to makalo jak má a pak....).

Díky moc za odpověď, doufám, že poradíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaculatko to je těžký, to co popisuješ že se měnilo vypadá všechno logicky a jsou to věci, kterými bych začal. To že to dělá nepravidelně bohužel znamená, že se to bude těžko hledat. Nezvoní třeba katalyzátor, není problém v Lambdě? Není někde nějaká netěsnost v sání která se projeví po přejetí nerovnosti. Prověřil bych všechny konektory, prostříkal kontoxem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, katík nezvoní, ten je OK, ale ta lambda mi už taky napadla, zkusim ještě i ty hadičky jestli to třeba nepřisává falejšnej vzduch nebo mi taky napadlo vzít dřevěnou paličku a zkusit poklepat všechno možný co by to mohlo být při nastartovaným motoru. Konektory taky zkusím, určo dík za radu. Je to hnus velebnosti s tim jezdit :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...