Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kompatibilita zadní nápravy


Kubajss

Recommended Posts

Zdravím všechny:D! Potřeboval bych poradit... Jako většinu Peugeoťáků, tak i mě straší bubák jménem zadní náprava. Ten můj bubák už dostrašil, takže sháním novýho... Mam 106ku z roku 96 a našel jsem slušnou nápravu též ze 106ky avšak r.v. 2001. Ptám se tedy Vás, bude to štimovat i bez nátlaku kladiva ;) - jsou uvedené nápravy kompatibilní? Dotaz čistě konzumního uživatele vozu, který zastává nanejvýš čestnou funkci \"přidrž, podej\", ale už kvůli této (psychické) asistenci bych nerad, aby se naší jinak poklidnou garáží nesly ostrá slova na \"Žabožroutské konstruktéry\" :mrk

Předem všem děkuji za odpověď :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poho, jen abys nemel na aute tridirovy disky a nova naprava nebyla ctyrderova ;)

jinak pak uz je rozdil jen v brzdovych trubkach a mozna i lanech rucni brzdy, pokud je puvodni bubnova a nova kotoucova, jinak pasuje vse

[upravil dne 20/7/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to bys musel sundat cely buben a z naboje stahnout lozisko ( to se nejspis znici, takze pak by se muselo s novyma bubnama se spravnym poctem der vymenit i to) pak vymenit cely zadni stit ( ma jiny prumer ) a pak vse poskladat zpet, vcetne noveho brzdoveho oblozeni atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...