Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 cyklovač stěračů


Guest Ftigr

Recommended Posts

Nazdar všichni přítelkyni přestal makat cyklovač stěračů, rozebral jsem pojistkovku a zkusil jsem místo starého relé z felicie. Nejenže to funguje ale hlavně to z feldy je programovatelné a 3x levnější než nové neprogramovatelné na 106tku. Přikládám škodovácký kód: 6U0955532D kdo má chuť a trpělivost si ho vyměnit bude odměněn perfektním programovatelným cyklovačem za rozumnou cenu. Návod na programování: Začne pršet, tak sepneš páčku do polohy cyklovače a hned jí vrátíš, aby to jednou setřelo. Když ti po tom setření opět sklo zaprší, tak páčku přecvakneš znovu do první polohy. Cyklovač si zapamatuje interval a v něm stírá.

Délku intervalu kdykoli změníš tak, že hned poté co stěrače setřou přendáš páčku do nulové polohy (vypneš stěrače), počkáš až sklo zaprší a páčku přecvakneš do první polohy. Cyklovač si tak znovu zapamatuje interval mezi setřením a bude se ho držet. Další výhoda je že při ostřiku předního okna mi ihned setře, to mi dříve také nešlo.

Jednoduché a příjemné. :roker

[upravil dne 19/7/10 Ftigr]

[upravil dne 20/7/10 Ftigr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MrChodny

zajimave, bylo to potreba nejak dopasovat nebo stacilo relatko jenom vymenit?

Patice jsou naprosto shodné, stačí vyndat staré a vložit nové, jen může být trošku problém s místem protože je relé docela vysoké. To se dá vyřešit buď tím že patici vyjmeme z desky pojistkové skříňky (je na nasouvací západce) a necháme volně v změti vodičů a nebo patice prohodíme na volnější pozici kde je více místa, já ho měl uprostřed protože pod touto pozicí není u mé verze osazeno žádným relé. Chce to jen trochu trpělivosti protože soudruzi z francie šetřili místem a pojistkovka není vymyšlena na 1*...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

parádní věc:) asi se zastavím na vrakáči o víkendu:)

Já jsem koupil nové, vyjde na 260Kč, Na vrakáči za něj nebudou chtít o moc méně :(

[upravil dne 20/7/10 Ftigr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...