Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

řadíte taky tak?


ozzy56

Recommended Posts

Já si při řazení dolů \"nadkopávám\" otáčky vždycky. Při běžné jízdě to zvyšuje komfort a podřazení je plynulejší a když jedu rychle a potřebuju podřazovat nad 3000 otáčkami, tak je to prakticky nutnost, protože jinak to jsou strašné rány. Dalším řešním by bylo pouštět spojku pomalu, ale na to není čas. :D

Ferry: já mám pocit, že to, že si řídící jednotka při vyšlápnutí spojky \"podrží\" ještě chvilku plyn se netýká plynulosti řazení, ale emisí - dělají to výhradně auta s e-plynem (zaplať pánbůh, že jen některá) a je to tam kvůli emisím a prodloužení životnosti katalyzátoru. Když u benzíňáka s klasickou klapkou při řazení rychle pustíš plyn, tak vstřikování nestihne zareagovat a směs je chvilku extrémně bohatá (auta se sportovním výfukem si díky tomu v tu chvíli \"odplivnou\"), což není dostatečně euroeko a katalyzátor z toho taky není dvakrát odvázanej. Moderní benzínový motor s e-plynem a emisní normou tuším min. Euro4 to řeší jednoduše - ty sice pustíš plyn, ale on zavírá klapku plynule a pomaleji, díky čemuž zmizí ta krátká prodleva, po kterou tam řídící jednotka ještě pere původní množství paliva. Dělala to firemní Fábie 1.4 16V a neskutečně mi to lezlo na nervy. Ještě že moje 206ka má jenom Euro3. :roll:D

[upravil dne 20/7/10 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakozto byvaly ridic starsich nakladku jako byl liaz, tatra, v3s a podobnych jsem na meziplyn zvyklej, ale u pazoutka to spis resim tak ze podrazeni, a pousteni spojky jako kdyz se rozjizdis = pomaloucku :) tim brzdim, pokud chci napr predjet, a davam z 5 na 3, tak meziplyn jako u liziny, se spojkou vyradit, bez spojky meziplynem protocit, se spojkou zaradit nizsi stupen dle libosti :) ale je to vec co musi mit clovek v usich /otacky a tak/ hlavne u t148 a v3s :) protoze vyradit si blbe na kopci a nestihnout podradit, muze byt nekdy peknej maler :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy56

díky za reakce, jsem rád,že s tím řazením nejsem sám :)

jinak správný postup při řazení dolů s meziplynem tu popsal Tommy306--každý jiný postup je špatný a zbytečně opotřebovává jak spojku,tak synchrony v převodovce...:cool:

Jezdím, tak jak píše Tommy306... Prošlapovat plyn se spojkovou na podlaze, to krášně kurví spojkové ložisko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Původně zaslal: ozzy56

díky za reakce, jsem rád,že s tím řazením nejsem sám :)

jinak správný postup při řazení dolů s meziplynem tu popsal Tommy306--každý jiný postup je špatný a zbytečně opotřebovává jak spojku,tak synchrony v převodovce...:cool:

Jezdím, tak jak píše Tommy306... Prošlapovat plyn se spojkovou na podlaze, to krášně kurví spojkové ložisko ;)

No tak v připadě takovýchto názorů by bylo lepší s autem nejezdit vubec, protože to se ku..ěj všechny ložiska co tam jsou:D

Ložiska jsou od toho aby se točili;)

[upravil dne 20/7/10 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No tak v připadě takovýchto názorů by bylo lepší s autem nejezdit vubec, protože to se ku..ěj všechny ložiska co tam jsou:D

Případně neřadit. Já obvykle začínám jízdu zařazením jedničky a končím taky se zařazenou jedničkou - tak proč ji tam rovnou nenechat, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si hlavne myslim, ze dnesni auta jsou preci jen konstrukcne nekde jinde a tak mi blbnuti s proslapavanim plynu a nekolikerym vyslapavanim spojky prijde zbytecne - mam najeto pomerne dost km v ruznych autech a ze bych diky nepouzivani meziplynu musel menit prevodovku si fakt nepamatuju (pravda, mezi auta, ktera mi prosla pod zadkem se diky bohu nedostala ani P V3S, ani jiny vuz, pro ktery by meziplyn byl zivotne dulezity).

Kazdopoadne ale PROTI GUSTU ZADNY DISPUTAT A POKUD VAS TO BAVI ........................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to trochu na více stran. Když budu řadit normálně tak asi s ohledem na použité materiály synchrony na převodovce neunavím ( teda když je dobře mazaná... ). Když ale budu řadit hodně rychle tak synchrony trápí poměrně dost. Pak má podle mě smysl meziplyn, protože opravdu synchronům hodně uleví. Nicméně, není až zas tak běžný, že by každý uměl rychle radit s meziplynem. Pokud řadí s meziplynem pomalu tak to zase ztrácí smysl. Z toho mi vychází, že při normální jízdě a rozumném řazení je to více méně jedno.

Zmíněné namáhání spojkového ložiska je samozřejmě pravda. Je potřeba si uvědomit, že problém je ne v tom, že se ložisko točí, ale že je při zmáčknuťí spojky namáhané axiálně což je pro běžná valivé ložisko asi to nejhorší. Jsou speciální ložiska, která jsou na to stavěná, ale to není případ toho běžného spojkového. To je jen víc dimenzované aby to vydrželo. Je to stejná diskuse jako to, že spojku a setrvák šetří to že se startuje na neutrál a ne s vyšlápnutou spojkou jako v dobách před 20ti ( pro odideho před 40-ti lety ;) ) kdy byly motory ráno zatuhlé mizerným olejem, nízký startovací proud baterií... a vyšláplá spojka prostě ulevila... Takže ano, obojí je špatně, ale i s tím vědomím prostě spojku při startování vyšlapávám. Ono mimochodem to u některých aut ani bez toho nejde...

[upravil dne 20/7/10 koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medziplyn nepouzivam, synchrony zvysok auta aj tak preziju a spojka dostava milionkrat vacsi vyprask pri pohynani do kopca, staci pri pustani spojky pridat trochu plyn, nie je problem to odhadnut, takze medziplyn neriesim

pouzivam he jedine v tatre, a tam zase ked nepotrebujem ist cez polky tak radim uplne bez spojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navrhuju koupit dve stejny auta (novy) pro sousedy, kteri se od sebe nehnou ani na krok, travi spolecne dovolene, jezdi do stejne prace a jeden bude radit tak a druhej onak a po 100 tis. km si udelame rozborku a zjistime, ci spojka, synchrony, atd. je opotrebovanejsi. :D

Jinak radim bez klasickeho meziplynu (ten si nechavam na nase 3011 a 6211), vyrovnavam otacky plynem pri vyslapnute spojce tak, abych pri pusteni spojky ji nemusel poustet pomalu a nedochazelo pri rychlem pusteni k rázům. Analogicky pri razeni nahoru, poustim o malinko pozdeji plyn, abych kdyz preradim, mel presne (samo cca) ty otacky, ktere budou po spusteni spojky.

Osobne si myslim, ze se spojka (ani lozisko) tolik neopotrebi tim, ze protocim motor pri vyslapnute spojce, jako tim, ze ji poustim pomalu (a drzim to na spojce). Na synchrony zase plati radit plynule pomalejc s mirnou zastavkou ve stredu radici paky. Co jsem tak z auta naposlouchal.

Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat. Já to budu tak dělat pořád, protože se mi to líbí :-) a pokud je to horší řešení, tak co? Udělám spojku o 10 tis. dřív. Se nezblazním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...