Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odpojení hadic od Palivového čerpadla P-406


Zbyňa1

Recommended Posts

Teď jsem to byl vyzkoušet a červený spínač OK. Zapnul jsem klíče a hned poklepal na plast toho čerpadla a ono zabručelo. Nastartovat šlo. Po chvilce jsem zkusil nastartovat znovu a zase nic . Znovu jsem poklepal a zase to naskočilo. Muže to byt jen nějaký kontakt v čerpadle ? Ale je pravda, že když ty klíčky zapnu a čerpadlo jede, tak je více hlučné než dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi tím, že hledám pomoc, jak se dá. Pozitří mám odjíždět s rodinou na dovolenou a tak na vyřešení mám jen zítřek a dnes mi to jak naschvál udělalo poprvé. Přečetl jsem snad všechny vlákna s touto tématikou. Omlouvám se všem, kterým se moje zmatkování

zdá přehnané...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnoho zajíců myslivcova smrt :D Pokud potřebuješ rychle tak se to úplně neslučuje s levně. Odkaz jsem ti dal třeba v jiným vlákně, jinak není problém i koupit jen samotný motor http://www.aukro.cz/item1138718029_palivove_cerpadlo_citroen_peugeot_hdi_diesel_nove.html asi to bude Polsko... nebo vrakoviště, nebo někdo z místních co rozprodávají.... Odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jasný, na dovolenou se jede o něco později, hned objednám kompletní nové na tom odkaze co jsi poradil, ale nevím zase zda to nevadí když na konci toho čísla je 027 a já tam mám 005. Asi to nevadí, že, nikde jinde jsem nenašel přímo s tím číslem co mám.

[upravil dne 19/7/10 Zbyňa1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Je to jasný, na dovolenou se jede o něco později, hned objednám kompletní nové na tom odkaze co jsi poradil, ale nevím zase zda to nevadí když na konci toho čísla je 027 a já tam mám 005. Asi to nevadí, že, nikde jinde jsem nenašel přímo s tím číslem co mám.

[upravil dne 19/7/10 Zbyňa1]

taky jsem měl koncové 005 a výroba made in czech rep.,(tato čerpadla byla nejvíce poruchová),čerpadlo s tímto číslem už nekoupíš,ale vyrábějí se náhrady s jiným číslem,což tě nemusí zajímat--podle VIN zjisti přesné číslo dílu v serboxu a pak ho už normálně koupíš...,

P.S.číslo dílu by mělo být 1525 Z3:myslim

[upravil dne 19/7/10 ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koblih69

Mnoho zajíců myslivcova smrt :D Pokud potřebuješ rychle tak se to úplně neslučuje s levně. Odkaz jsem ti dal třeba v jiným vlákně, jinak není problém i koupit jen samotný motor http://www.aukro.cz/item1138718029_palivove_cerpadlo_citroen_peugeot_hdi_diesel_nove.html asi to bude Polsko... nebo vrakoviště, nebo někdo z místních co rozprodávají.... Odkud jsi?

jen pro upřesnění--na odkazu není samotný motor,ale vlastní čerpadlo,které se dá namontovat do plastového koše místo starého vadného čerpadla--je tu i podrobná výměna i s foto od člena Xantík--to znamená,že stačí vyměnit jen čerpadlo za cca 1400 kč,nemusí to být celý díl i s měřičem paliva...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...