Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odpojení hadic od Palivového čerpadla P-406


Zbyňa1

Recommended Posts

Chlapi autičko zase jezdí, na dovolenou se jede včas! Všem Vám děkuji za každou radu.

Nakonec jsem dnes zatelefonoval na vrakoviště na Peugeoty do Ostravy-Koblova a tam mi Šéf řekl, abych přijel dnes a že za 2 tis. má jako nový a že není problém mi ho hned přehodit. Po poklepání na čerpadlo jsem se rozjel a po 90 km se rožla diagnostika a čerpadlo ukončilo činnost navždy. Chybělo necelých 40km...

Zavolal jsem jim na vrakoviště a Šéf s velkým \"Š\" poslal dva borce, kteří přijeli a na místě vyměnili vadné čerpadlo za jiné, které jede úplně potichu. Cena 2,5 tis, borci skočili do Audiny a zmizeli.

Všem doporučuji toto vrakoviště a tady je jejich telefonní číslo: 602 767 640 , kdybyste ho někdy potřebovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak jsem dnes vyjel na dovolenou a po ujetí pár km se můj plněnaložený peugeot i s celou rodinkou zastavil a začala svítit kontrolka diagnostiky. Chvilku nešlo nastartovat i když čerpadlo v nádrži točilo. Asi po třetím nebo čtvrtem pokusu motor naskočil a tak jsme se vydali do ještě otevřeného Zábřežského Peugeot-servisu a na diag. to napsalo šnímač tlaku, pokles tlaku..., ale tím že to zase naskočilo tak přý to nejde jednoznačně určit závadu a tak mi mechanik prostříkal nějaký žlutý konektor, Potom vyresetoval PC. Vydali jsme se tedy dál... Po dalších 40km když jsem chtěl začít předjíždet, tak opět chcipnul motor a znova neško nastartovat. Sehnal jsem ochotného řidiče na odtah a když jsem to ještě zkusil, auto nastartovalo a my se vydali raději domů.

Nevíte co je to za poruchu, co ta hláška da diagnostice \"šnímač tlaku a pokles tlaku\", muže být.

[upravil dne 22/7/10 Zbyňa1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smula, tak ta se mě poslední dny drží, to jo!

Dnes ráno jsem vyhodil znovu ven to čerpadlo z nádrže, protože jsem tady někde našel vlákno kde řešili podobný problém a v nádrži našli kousek plastu. Při té smůle zase trochu štěstí, já ho tam našel taky a hned tři malé kousky, které ležely hned pod čerpadlem. Byly to úlomky s toho vadného čerpadla, které vznikly poklepáváním na něj . Foto posílám...ta zápalka tam nebyla, ta je pro porovnání velikosti. Diagnostika zatím nesvítí a tak než znovu vyjedeme s rodinkou na dovolenou, zkusím pár dní jezdit jen tak po okolí a kdyby se ta závada znovu objevila, tak bych profouknul ten DRV.

[upravil dne 23/7/10 Zbyňa1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...