Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Slováci ideme na Moravu?


Durko

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kaper

noooooooo tak ked idete vy dvaja tak my pojdeme traja:D:D:D:D:D:D

Budu potřebovat něco odvézt, a ty to máš do Opoje kousek, tak s tebou počítám :)

Jasne nemám problém poznám to tam :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak predbežne posledné pokyny :Qcko stretávame sa na začiatku senice oproti slovnaft pumpe cca 7:30

tak čo zatial viem že ide:ja s rodinou,Pastorek+1,Kaper,Obaf+2,Madrid4, Martinsk,Qcko.

kontakt na mna ak by niekto meskal 00421 905 208 554.

boloby dobre to potvrdiť aby sme zbytočne na niekoho nečakali

dik Durko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak predbežne posledné pokyny :Qcko stretávame sa na začiatku senice oproti slovnaft pumpe cca 7:30

tak čo zatial viem že ide:ja s rodinou,Pastorek+1,Kaper,Obaf+2,Madrid4, Martinsk,Qcko.

kontakt na mna ak by niekto meskal 00421 905 208 554.

boloby dobre to potvrdiť aby sme zbytočne na niekoho nečakali

dik Durko

Dohadujem sa s Kaprom (kde sa stretneme) cez SZ. Asi Kuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To \"možno\" pri stvrtovi14 sa mi nepáči. Od minuloročnej senice na nás kašle.

Chalani, čo si nedokážete urobiť voľno na jednu sobotu? :bacha

Pastorek preco si myslys ze na vas kaslem pretoze som nestihol piestany ze sa my rozpadly brzdy a musis uznat ze 300E za opravu je celkom slusny skrk cez rozpocet a hned nato kurva velke problemy s byvanim ak na druhy den mas ostat na ulicy s 4-rocnym chlapcom tak neviem co je prednejsie ci strecha nad hlavou alebo zraz. A preco si sa ma opytal ci budem robyt zraz v senici ked mas na mna takyto nazor.:nevim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To \"možno\" pri stvrtovi14 sa mi nepáči. Od minuloročnej senice na nás kašle.

Chalani, čo si nedokážete urobiť voľno na jednu sobotu? :bacha

Pastorek preco si myslys ze na vas kaslem pretoze som nestihol piestany ze sa my rozpadly brzdy a musis uznat ze 300E za opravu je celkom slusny skrk cez rozpocet a hned nato kurva velke problemy s byvanim ak na druhy den mas ostat na ulicy s 4-rocnym chlapcom tak neviem co je prednejsie ci strecha nad hlavou alebo zraz. A preco si sa ma opytal ci budem robyt zraz v senici ked mas na mna takyto nazor.:nevim:nevim

Ako poznám petra tak to nebolo myslené ako utok ani nejaky nazor ale bolo to podpichnutie a posunutie vlákna. Pre každého z nás je prvoradá rodina a nie každemu sa vždy dá,a Pastorek to dobre vie .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saaaakris chlapi, ja by som isiel tak rad, ale mam 2 zakladne problemy --> čas, lebo mozno pojdem do prace doobeda a peniaze (no proste peniaze :D), pokusim sa vyjadrit do stvrtku ;)

Inak ja som sa ani neprihlasoval zatial, ale na otocku by som isiel pozriet rad:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...